معماری
خانه / اخبار / اخبار فرهنگی و هنری / استندآپ کمدی منشوری زینب موسوی در خندوانه
loading...

استندآپ کمدی منشوری زینب موسوی در خندوانه

زینب موسوی

جا به جایی خط قرمزهای صدا و سیما با «خنداننده شو»؟!

خنداننده شو ویژه برنامه خندوانه وارد مرحله دوم شد و در مرحله دوم خنداننده شو خندوانه افرادی که توسط مربی هاشون آموزش دیده بودند به اجرای برنامه خودشان پرداختند . در قسمت مربوط به اجرای سیده زینب موسوی در دو مرحله اول به استنداپ کمدی نام برجام پرداخت و در قسمت بعدی به شیث رضایی و محمد نصرتی اشاره کرد . ماجرایی که در آن شیث رضایی هنگام بازی فوتبال با انجام دادن کار زشت و بی ادبانه اش روی محمد نصرتی باعث سوژه در رسانه های ایرانی و حتی ماجرای شیث رضایی و محمد نصرتی در رسانه های ورزش خارجی زبان سوژه شد . در ادامه استنداپ کمدی زینب موسوی به شغل افراد و فامیل خانوادگی اشاره کرد و در بین نیز از سوشا مکانی نام برد و گفت نمیدانم شغل پدربزرگ سوشا مکانی چی بوده که فامیل شان شده مکانی .

 موسوی در برنامه خندوانه

سه‌شنبه شب دومین مرحله از اجرای شرکت‌کنندگان این مسابقه برگزار شد. اما آنچه باعث تعجب بسیاری از بینندگان و کاربران شبکه‌های اجتماعی شد نوع شوخی‌های یکی از شرکت‌کنندگان خانم این برنامه بود. آنها در واقع این اقدام که دست شرکت‌کنندگان یک برنامه تلویزیونی به‌ویژه از سوی یک خانم برای شوخی‌کردن باز است بی‌سابقه دانستند و معتقدند خندوانه و مسابقه «خنداننده شو» خط قرمزهای صداوسیما را جابه‌جا کرده است. سیده زینب موسوی نام همان شرکت‌کننده‌ای است که با نوع استندآپش باعث شد که مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد و واکنش‌هایی را به آن نشان دهند.

یکی از کاربران در اینباره توئیت کرده است: «آقا دختره تو خندوانه داره با شیث و محمد نصرتی شوخی میکنه خیلی خط قرمزیه.»یکی دیگر از کاربران عنوان داشته است: «فرهاد و شیرین، لیلی و مجنون، شیث و رامین!»کاربر دیگری گفته است: «نمیری زینب موسوی خفه شدم از خنده.» شخصی نیز نوشته است: «زینب موسوی تو خندوانه ترکوند شیث و نصرتی رو گفت سوشا مکانی رو گفت مرزهارو برداشت، خوشم اومد.»فرد دیگری نوشت: «خانم زینب موسوی باریکلا واقعا دمت گرم که انقد خوبی.»دیگری نوشت: «سیده زینب موسوی دمت گرم دختر تو ثابت کردی دختر بودن و مردم رو به خنده وا داشتن هیچ اتفاق بدی نمی‌افته مرزهای صداوسیما رو جابه‌جا کردی.»کاربران دیگر اینگونه نوشته‌اند: «زینب موسوی از اول استندآپ مقدمه‌چینی کرد کرد کرد تا برسه به سوشا مکانی خدا شاهده از خنده مُردم»، «دم خانوما گرم»، «این دختر”زینب موسوی” یا همون امپراتور کوزکو عجب کار بلدیه! اکثر مولفه‌های استندآپ کمدی واقعی رو داره؛ متن، اجرا، شوخی و حرفایی که باید بزنه»، «یک نکته هم درباره استندآپ خانم موسوی در خندوانه، یادآوری داستان شیث-نصرتی با یک شوخی تکراری و دست انداختن فامیلی سوشا با یک ارجاع ناپسند ذهنی»، «شوخی که با سوشا مکانی در خندوانه شد، زشت و غیراخلاقی بود»، «قبلا خندوانه خیلی پاستوریزه بود. بعد از مدتها این سری جدید را با حضور موسوی دیدم. مرزهای شوخی را در می‌نوردید»، «مزیت خندوانه خنده پاک بود. حیف است اگر همه خاطرات خوب چندساله با محتوای مهوع(نفرت‌انگیز) برخی از استندآپ‌های ناپخته از بین برود»، «من خودم طنزنویسم و اصول یک متن طنز رو می‌دونم این وقاحت و عریانی متن اسمش طنز نبود.»

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

مژگان صابری

بیوگرافی مژگان صابری بازیگر فیلم شعله ور + عکس

بیوگرافی مژگان صابری بازیگر فیلم شعله ور مژگان صابری بازیگر، با بازی در فیلم “شعله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *