Menu
عکس پروفایل پسرانه

اعتصاب غذای اسیران فلسطینی در زندان‌های اشغالگران قدس – عکس پروفایل جذاب آریامن

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رسانه های فلسطینی،بر اساس گزارش باشگاه الاسیر فلسطینی، هیئت های رهبری اسیران در زندان های رژیم صهیونیستی آغاز اعتصاب غذای اسیران را پس از شکست گفت‌وگو با اداره زندان های اشغالگران و مخالفت آنها با خواسته هایشان اعلام کردند. اعتصاب غذای اسیران فلسطینی از شامگاه دوشنبه ۱۹ فروردین آغاز شد.

پیشتر اداره زندان‌های رژیم صهیونیستی تیمی برای گفت‌وگو با رهبران اسرای فلسطینی در زندان‌ها تشکیل داده بود تا آنها را به عقب نشینی و انصراف از اعتصاب غذا متقاعد کنند.

 اسیران فلسطینی تاکید کرده‌ بودند که مسئله اسیران فلسطینی یکی از شروط تفاهمات اخیر با غزه است.

تاکید اسیران فلسطینی بر ادامه ایستادگی در زندان‌های اشغالگران/ اظهارات هنیه درباره تفاهمات آتش‌بس

اسیران فلسطینی دربند اشغالگران خواستار برچیده شدن دستگاه‌های پارازیت بر تلفن‌های همراه شده بودند که اداره زندان های اشغالگران اخیرا نصب کرده اند، آنها تاکید کرده بودند در صورتی که به خواسته های آنها در مدت یک هفته پاسخ داده نشود، اعتصاب غذای خود را تشدید خواهند کرد و حتی از نوشیدن آب هم خودداری خواهند کرد.

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *