معماری
خانه / دیدنی ها / الاغ های وحشی که جاذبه توریستی شدند!
loading...

الاغ های وحشی که جاذبه توریستی شدند!

آریامن – در بخش قدیمی جاده ۶۶ در ایالت آریزونا، اوتمان پر از الاغ های وحشی است. این شهر با ظاهر وسترن قدیمی خود با الاغ هایی که در شهر پرسه می زنند، یک مکان لذتبخش و یک جاذبه توریستی بوده است.

می توان با تکه های یونجه که به راحتی در شهر در دسترس هستند با دست به الاغ ها غذا داد. اگرچه آن ها به آرامی با گردشگران رفتار می کنند، بااین حال هنوز علائمی در شهر وجود دارد که از مردم می خواهد احتیاط کنند.
الاغ-وحشی-جاذبه-توریستی (1)

الاغ-وحشی-جاذبه-توریستی (2)

الاغ-وحشی-جاذبه-توریستی (3)
این الاغ های وحشی از نسل الاغ هایی هستند که در اواخر دهه ۱۸۰۰ وقتی در معادن بی استفاده شدند به اینجا آورده شدند. آن ها توسط کارگران معدن برای حمل لوازم ضروری از جمله سنگ و فلزات در آن روزها استفاده می شدند و اکنون که آن روزگار به سر رسیده آنچه باقی مانده الاغ ها هستند. هرروز صبح الاغ ها به دنبال غذا و خوشامد به گردشگران در شهر پرسه می زنند. غذای آن ها در تقریبا همه مغازه ها و فروشگاه ها موجود است.

آن ها این غذاها را در طول روز هرجا به آن ها غذا داده شود مصرف می کنند و هنگام غروب به تپه ها برمی گردند و برای شب پناه می گیرند و صبح روز بعد دوباره برمی گردند. این الاغ ها به گردشگران علاقه زیادی دارند و انتظار دارند به آن ها غذا دهند و از اینکه هنگام غذا خوردن مورد آزار و اذیت قرار بگیرند متنفر هستند، بنابراین مراقب باشید. الاغ ها جاذبه کلیدی این شهر هستند و هرروز صبح که بیدار شوید تعداد از آن ها منتظرند که به آن ها غذا دهید.

جاذبه توریستی

منبع: www.bartarinha.ir

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

resized_160001_216

زیباترین کشور جهان کجاست؟

آریامن – در نظر کاربران Rough Guide (راهنمای گردشگری) اسکاتلند زیباترین کشور جهان نام گرفت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *