معماری
خانه / اخبار / حوادث / باردار شدن گیتای ۱۵ ساله از مرد اسید پاش + عکس
loading...

باردار شدن گیتای ۱۵ ساله از مرد اسید پاش + عکس

رکنا: زن جوان به خاطر فقر شدید و ناتوانی در تأمین زندگی خود و دو فرزند خردسالش با صورتی سوخته، از ۲۵ سال قبل در کنار شوهر اسیدپاش خود زندگی می‌کند.

1

مرد اسید پاش آزاد شد

به گزارش رسانه‌های هند، «ایندرجیت ماهور» ۶۰ ساله که الکل می‌نوشد، حدود ۲۵ سال قبل در حالی که بشدت مست کرده بود، ظرف اسید را روی همسر جوان و دو دختر ۳ ساله و ۸ ماهه‌اش پاشید. از آنجا که این حمله هولناک نیمه شب اتفاق افتاد هر سه قربانی خواب بودند و آسیب زیادی دیدند.پس از این واقعه غم انگیز، دختر ۸ ماهه از شدت سوختگی جان باخت و دختر ۳ ساله با از دست دادن هر دو چشم و بخشی از صورتش به زندگی بازگشت. این در حالی بود که مادر دخترها نیز که از ناحیه صورت و بازو سوخته بود، تحت مراقبت‌های ویژه قرار داشت. با بهبود نسبی زن جوان، او از شوهرش شکایت کرد اما درپی بازداشت مرد اسیدپاش، این زن بدون سرپرست ماند و چون راهی برای گذران زندگی‌اش نداشت به ناچار شکایتش را پس گرفت تا با آزادی Freedom شوهر اسیدپاش بتواند شکم خود و تنها فرزندش را که نابینا شده بود سیر کند.«گیتا» که در ۱۵ سالگی هدف حمله شوهر قرار گرفته بود پس از آزادی همسرش بار دیگر باردار شد و دختر دیگری به دنیا آورد. او معتقد است با وجود همه شرایط سخت زندگی در کنار مرد دائم الخمر، از اینکه می‌تواند شکم خود و فرزندانش را سیر کند راضی است. دختر بزرگ این خانواده نیز که از ۳ سالگی بینایی‌اش را از دست داده است می‌گوید پدرش را بخشیده و دوست دارد خانواده‌اش دور هم زندگی کنند.

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

پسر جیرفتی کتک مدیر مدرسه

ماجرای کتک خوردن پسر جیرفتی از مدیر مدرسه + عکس

کتک خوردن پسر جیرفتی دو روز است که تصویر و خبری در شبکه های اجتماعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *