معماری
خانه / اخبار / اخبار ورزشی / بالاخره پلیس فدرال با برگزاری دربی موافقت کرده
loading...

بالاخره پلیس فدرال با برگزاری دربی موافقت کرده

دربی

پس از اینکه اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تصمیم گرفت یک بازی دوستانه میان این دو تیم در کشور آلمان برگزار کند، در اوایل با مخالفت‌هایی از سوی پلیس فدرال آلمان با برگزاری این بازی انجام شد، اما در نهایت شیرازی در گفتگویی کوتاه به “ورزش سه” گفت: امروز پلیس فدرال آلمان به صورت شفاهی با برگزاری این بازی موافقت کرده است. البته آنها قرار است این موضوع را به صورت رسمی به ما اعلام کنند.
صحبت های شیرازی در حالی است که پیش از این گفته می شد بازی دوستانه بین استقلال و پرسپولیس به دلیل تظاهرات اعتراض آمیز  به دلیل برگزاری اجلاس جی ۲۰ در هامبوگ لغو شده است.

پشت پرده برگزاری دربی سرخابی ها در خارج از ایران

به گزارش تابناک یک روزنامه هواداری خبر داده که این بازی با نظر حامی مالی دو تیم پرسپولیس و استقلال مقرر شده است و این دو تیم محبوب پایتخت بدون اینکه سود و حقوقشان از برگزاری این دیدار مشخص شده باشد، پیش از آغاز فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران در خارج از کشور به مصاف هم می روند.

برگزاری چنین دیداری آن هم در قلب اروپا، درآمدهای هنگفتی دارد. این درآمدها شامل حق پخش تلویزیونی، سود تبلیغات محیطی، بلیت فروشی به هواداران تشنه سرخابی در اروپا و حتی آمریکا و حتی فروش البسه و پرچم دو تیم است که هنوز اعلام نشده قرار است بر چه اساسی تقسیم شود. این بازی می تواند یکی از ترفندهای اسپانسر شکست خورده و بدهکار در پس دادن بدهی میلیاردی اش به پرسپولیس و استقلال باشد.

گفته شده این دیدار به میزبانی شهر مونیخ یا بیله فلد در هفته پایانی تیرماه برگزار خواهد شد. آبی پوشان تهرانی ۱۲ تیرماه به ارمنستان سفر می کنند و پس از برپایی اردویشان در این کشور به آلمان سفر خواهند کرد. همچنین قرار است سرخپوشان تهرانی هم پس از برپایی اردویشان در اوکراین، راهی یکی از این دو شهر ژرمن ها شوند تا به همراه شاگردان علیرضا منصوریان در دو کمپ جداگانه تمرینات پیش از این دیدار دوستانه را برگزار کنند.

ضرورت های متعدد امنیتی و سیاسی این دیدار بزرگ در اروپا و همچنین ملاحظاتی که در پوشش رسانه ای دیدار وجود دارد، باور انجام آن را بسیار سخت می کند. اعلام کنندگان این خبر غیررسمی قطعا در حال تست کردن واکنش نهادهای مسئول داخلی هستند تا اگر مسأله خاصی نبود، پای مدیران عامل دو باشگاه را هم به این پرونده باز کنند. مدیران دو باشگاه خوب می دانند در صورت وقوع هرگونه اتفاق خارج از کنترل، آنها مسئول قطعی عواقب خواهند بود.

یکی دیگر از ابهامات این دیدار، موافقت وزارت خارجه ایران و شورای برون مرزی وزارت ورزش است که گویا منتشرکننده این خبر آن را در نظر نگرفته است. امنیت چنین دیدار بزرگی در اروپا و موافقت کشور و شهر میزبان هم از دیگر شروط برگزاری دربی اروپایی تهران است.

یکی دیگر از دلایل اصرار حامی پیامکی به برگزاری این دیدار خارج از مرزها، فروختن حق پخش آن به شبکه های خارجی یا مجبور کردن صداوسیمای ایران به پرداخت پول به سرخابی هاست.

دربی

جالب اينكه گفته شده این دیدار به میزبانی شهر مونیخ يا بيله فلد در هفته پایانی تیرماه برگزار خواهد شد. آبی پوشان تهرانی ۱۲ تیرماه به ارمنستان سفر می کنند و پس از برپایی اردویشان در این کشور به آلمان سفر خواهند کرد. همچنین قرار است سرخپوشان تهرانی هم پس از برپایی اردویشان در اوکراین، راهی يكي از اين دو شهر ژرمن ها شوند تا به همراه شاگردان علیرضا منصوریان در دو کمپ جداگانه تمرینات پیش از این دیدار دوستانه را برگزار کنند.

ضرورت هاي متعدد امنيتي و سياسي اين ديدار بزرگ در اروپا و همچنين ملاحظاتي كه در پوشش رسانه اي ديدار وجود دارد، باور انجام آن را بسيار سخت مي كند. اعلام كنندگان اين خبر غيررسمي قطعا در حال تست كردن واكنش نهادهاي مسئول داخلي هستند تا اگر مسأله خاصي نبود، پاي مديران عامل دو باشگاه را هم به اين پرونده باز كنند. مديران دو باشگاه خوب مي دانند در صورت وقوع هرگونه اتفاق خارج از كنترل، آنها مسئول قطعي عواقب خواهند بود.

يكي ديگر از ابهامات اين ديدار، موافقت وزارت خارجه ايران و شوراي برون مرزي وزارت ورزش است كه گويا منتشركننده اين خبر آن را در نظر نگرفته است. امنيت چنين ديدار بزرگي در اروپا و موافقت كشور و شهر ميزبان هم از ديگر شروط برگزاري دربي اروپايي تهران است.

يكي ديگر از دلايل اصرار حامي پيامكي به برگزاري اين ديدار خارج از مرزها، فروختن حق پخش آن به شبكه هاي خارجي يا مجبور كردن صداوسيماي ايران به پرداخت پول به سرخابي هاست.

 

تاریخ شروع لیگ برتر ایران

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس ، پس از پایان بازی دو تیم پرسپولیس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *