معماری
خانه / سبک زندگی / با قانون جذب پولدار شو!
loading...

با قانون جذب پولدار شو!

افرادی که پتانسیل انفجاری قانون جذب را کشف کرده اند و زندگی خود را بهبود بخشیده اند و حتی آن ها که برای اولین بار به دنبال کشف این قانون اند در نکته ای واحد اشتراک دارند: «پول و ثروت»

 

در حقیقت، جامعه امروزی را نیاز به ثروتی فوق العاده هدایت خواهد می کند که اغلب با حرص، طمع و خودخواهی در ارتباط است. بیشتر ما انمسان ها از دوران کودکی مان با این باور تربیت می شویم که ثروتمند ترین افراد در برخی از بخش ها استثنایی اند یا فداکاری های بزرگ به دست آورده اند؛ در حالی که اگر قانون جذب با ذهنیت فردی ثروتمند ترکیب شود، بی شک منجر به کسب ثروتی باورنکردنی خواهد شد. با وجود این، کسب درآمد لزوماً هدف نهایی این افراد نیست.

 

هرگاه که ما در پی تحقق رویاهای خود و به دست آوردن خواستههایمان باشیم، باید در ابتدا آزادی مالی به دست آوریم. در این میان هم تفاوتی ندارد که خواسته ما بدست آوردن سلامتی کامل باشد یا راه انداختن کسب و کار مورد علاقه مان، رسیدن به ازدواجی شاد و حتی مسافرتی طولانی. در واقع، هر انسان با داشتن رفاه کامل آزاد است که در راستای خواسته های واقعی اش، بر روی تمام انرژی ذهنی خویش تمرکز کند؛ آن هم بدون تحمل بار استرس صورت حساب ها، بدهی ها و ورشکستگی ها.

 

بسیاری از افراد شاغل هم چنان از کار خود ناراضی اند و این گونه بهانه می آورندکه نمی توانند رویاهایشان را به دلیل توان مالی تحقق ببخشند. البته در میان افراد توانگر هم افراد بسیار کمی وجود دارند که از نعمت آزادی مالی لذت می برند. با وجود این، تمام این افراد در یک نکته مشترک اند؛ آن ها مثبت اندیش هستند و اهدافی دارند که برای رسیدن به آن ها تلاش می کنند.

 

قانون جذب - آریامن

 

علم پولدار شدن: پول و قانون جذب

قانون جذب تاثیری بسزا در بهبود وضعیت مالی افراد دارد. یکی از اولین و شاخص ترین متفکران بیرگ در پرده برداشتن از این تاثیرات «والاس دی.واتلز» است که کتاب معروف خود را تحت عنوان «علم پولدار شدن» در سال ۱۹۱۰ منتشر کرده است. دز این اثر، واتلز به اهمیت ذهن و نقش آن در رسیدن یک فرد به ثروت اشاره می کند. او این مقوله را در کتاب خود این گونه توصیف می کند: «ثروتی که افراد موفق دریافت می کنند تناسبی واقعی با چشم انداز، ثبات هدف، استواری ایمان و عمق قدردانی آن ها دارد.»

 

بنابراین اولین گام برای استفاده درست از قانون جذب این است که شما از ایمانی کامل و مطلق برخوردار باشید؛ یعنی، باور داشته باشید که جهان برای فراهم کردن ذهنیات شما از تمام توان خود بهره می گیرد؛ همچنین برای داشته های خود همواره قدردان و سپاس گذار باشید.

 

درباره قانون جذب بیشتر یاد بگیرید

ثروتمند شدن برای افرادی که با روشنگری قانون جذب مبالغ زیادی بدست آورده اند امری غیر معمول نیست؛ در حقیقت، ثروتمندی فقط تمرکز بر پول نقد نیست. از این رو، به دست آوردن ثروت هنگفت در بخش های زیادی از زندگی هر فردی امکان پذیر است؛ زیرا ثروت و پول دو مقوله متفاوت اند. در اصل، پول فقط چند تکه کاغذ است. از این رو تمام کاغذهای جهان هم زندگی طولانی و شاد فرد را تضمین نمی کنند.

 

برخی افراد ثروت زیادی را در زندگی خود جذب کرده اند. آن ها در تمام زمینه های زندگی شان کلید قفل قانون جذب ثروت هنگفت را بدست آورده اند؛ از تلاش برای آرامش درونی و جذب انرژی مثبت به زندگی عاشقانه شان گرفته تا خانواده، سلامتی و داشتن کسب و کار موفق که از اصلی ترین ثروت های این دنیا به شمار می آیند؛ زیرا هرگاه فردی این موارد را به دست آورد، بی شک به به سادگی می تواند کسب ثروت مالی را دنبال کند.

 

با قانون جذب زندگی تان را دگرگون کنید

آیا راه خود را مسدود کرده اید؟

بسیاری از افراد پذیرفته اند که ثروت هنگفت فقط برای چند نفر منتخب کنار گذاشته شده و برای دیگران، فقطو فقط مبارزات مالی و کمبودها باقی مانده است! این طرز فکر درباره خواستن و نرسیدن برای شما آشنا نیست؟!

 

اگر این تفکر برایتان آشناست و شما به طور مداوم نگران امور مالی، صورت حساب ها و بدهی ها هستید، پس باید منشأ این باورها یا ترس های ذهنی خود را در دوران کودکی تان جستجو کنید.

 

در ادامه از خودتان بپرسید: «آیا کسی را می شناسم که همیشه رفاه مالی داشته باشد؟ کسی که هرگز درباره مشکلات شکایت نکند؛ اما در عوض، همیشه بتواند نیازهایش را تامین کند؟ کسی که هرگز درباره پرداخت صورت حساب ها نگرانی نداشته باشد!»

 

نکته دیگر آن که «ذهن ثروتمند» تصادفی به دست نمی آید؛ زیرا موفقیت ها نتیجه ذهنی هستند که بر ثروت و فراوانی تمرکز فراوان کرده است. در نتیجه، ثروت را هرچه بیش تر در زندگی خود جذب مب کند. این گونه افراد از سن جوانی با این باور پرورش یافته اند که:«پول روی درختان رشد نمی کند.» در نتیجه می دانند که درآمدها به آسانی به دست نمی آیند. حال شما از خود بپرسید: «چرا باید این درآمدها به آسانی در دسترس من باشند؟! آیا من نیز مانند افراد ثروتمند فکر می کنم؟!»

 

حال از منظر دیگری به این موضوع بنگرید: فراوانی بسیاری در جهان وجود دارد و ثروتی بی انتها ما را احاطه کرده است؛ پس چرا از این ثروت لذت نمی بریم؟! بنابراین سعی کنید درک خود را از دارایی و ثروت بازسازی کنید. آن گاه به نتایج شگفت آوری دست می یابید.

 

آیا می دانستید ثروت انرژی است؟

شاید در دید اول فکر کنید که جهان به دو دسته تقسیم شده: افرادی که می توانند ثروت را انباشت کنند و کسانی که هرگز آن را جمع نمی کنند؛ اما این گونه نیست؛ زیرا در این زمینه تمام افراد شانسی برابر دارند. در اصل، افراد موفق کسانی هستند که اقدام می کنند و برنامه ای مشخص در زندگی شان دارند. به همین سادگی! سرنوشت شما برای زندگی ای سخت و رقابتی تعیین نشده؛ زیرا شما فقط مسئول مقدار درآمدی هستید که در زندگی تان به دست می آورید؛ بنابراین خدا را برای ثروت و داشته هایتان شاکر باشید. با دانستن این حقیقت که جهان ثروتی نامحدود برای ارائه به شما دارد، خوشحال باشید. اجازه دهید تمام ذهنتان با افکار و اندیشه های نعمتو فراوانی پر شود و برنامه ای تنظیم کنید که بر پایه چیز های واقعی و دست یافتنی است و در این راه، تمام توانتان را به کار بگیرید.

 

از جان مارکس تمپلتون، مدیر و سرمایه گذار موفق، پرسیدند: «کلید ثروت چیست؟» وی در پاسخ گفت: «قدر شناسی …. داشته هایت را بشمار، نه مشکلاتت را.»

 

منبع: مجله راز

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

بعد از ازدواج آقایان دروغگو ترند یا خانم ها

آقایان بیشتر دروغ می گویند یا خانم ها؟

سایت آریامن – در یک تحقیق روانشناسی مشخص شده است که معمولا زوج های جوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *