Menu
عکس پروفایل پسرانه

بهبود امتیاز گلکسی اس ۱۰ پلاس مجهز به اکسینوس ۹۸۲۰ در گیک‌بنچ – عکس پروفایل غمگین

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

با نزدیک‌شدن به زمان رونمایی گوشی گلکسی اس ۱۰ سامسونگ، هرروز اطلاعات و مشخصات بیشتری درباره‌ی این گوشی منتشر می‌شود. آخرین جزئیات منتشرشده نیز به اطلاعات بنچمارک گیک‌بنچ درباره‌ی مدل اس ۱۰پلاس با تراشه‌ی اکسینوس ۹۸۲۰ اختصاص دارد.

galaxy s10+ benchmark / بنچمراک گلکسی s10 پلاس

البته& این اولین بنچمارک منتشرشده از گلکسی اس ۱۰ نیست. در هفته‌های گذشته، بنچمارکی از گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس با تراشه‌ی اسنپدراگون و نیز بنچمارک دیگری با تراشه‌ی اکسینوس از گلکسی اس ۱۰ منتشر شده بود. بااین‌حال، جدیدترین بنچمارک منتشرشده از افزایش امتیاز این گوشی خبر می‌دهد که باتوجه‌به نزدیک‌شدن نرم‌افزار آن به مراحل نهایی امری طبیعی است.

galaxy s10+ benchmark / بنچمراک گلکسی s10 پلاس

مقایسه‌ی این بنچمارک‌ها نشان می‌دهد اس ۱۰ پلاس‌های جدید درمقایسه‌با اس ۱۰ های قبلی در بخش پردازش چند‌هسته‌ای حدود ۹ درصد پیشرفت داشته‌اند. بنابراین، نه‌تنها مدل اکسینوسی به مدل مجهز به اسنپدراگون رسیده؛ بلکه با ۱۰۰ امتیاز بیشتر از آن عبور هم کرده است. این تفاوت چندان اهمیتی ندارد؛ ولی می‌تواند طرفداران اکسینوس را سر ذوق بیاورد.

مدل اکسینوسی قبلا هم در بخش پردازش تک‌هسته‌ای، به‌شکل درخورتوجهی عملکرد بهتری درمقایسه‌با اسنپدراگون ثبت کرده بود؛ بااین‌حال در آخرین بنچمارک بازهم عملکرد آن اندکی بهبود یافته است.

galaxy s10+ benchmark / بنچمراک گلکسی s10 پلاس

باتوجه‌به اندک زمان باقی‌مانده تا رونمایی رسمی از گلکسی اس ۱۰، می‌توانیم انتظار داشته باشیم این بنچمارک با نسخه‌ی نهایی یکسان باشد. هرچند باید تا اظهارنظر قطعی چند هفته‌ی دیگر منتظر بمانیم.

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *