معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / تدریس سخنرانی‌های نصرالله در دانشگاه اسرائیل
loading...

تدریس سخنرانی‌های نصرالله در دانشگاه اسرائیل

سخنرانی‌های سید حسن نصرالله به عنوان نخستین رهبر عرب که نیروگاه دیمونا را مورد تهدید قرار داد، در دانشگاه تل آویو تدریس می‌شود.

 

تاثیرگذاری نصرالله بر محافل سیاسی و امنیتی اسرائیل

در دانشکده «آموزش سخنوری در حضور جمع» واقع در تل آویو، سخنرانی های دبیر کل حزب الله لبنان مبنی بر اینکه پایه و اساس اسرائیل سست تر از تار عنکبوت است، در برنامه درس فن سخنوری و فصاحت بیان گنجانده شده است که این بیانگر میزان تاثیرگذاری سید حسن نصرالله بر اسرائیلی ها و نیز مراجع تصمیم گیر این رژیم در دو سطح سیاسی و امنیتی است.

به گفته یکی از مسئولان این دانشکده، نصرالله اولین رهبر عربی است که اسرائیل را به حمله به نیروگاههای اتمی دیمونا تهدید کرد.

 

دفاع از مردم در برابر جنگ تبلیغاتی

در همین ارتباط «ینیف لیویتان» پژوهشگر و کارشناس جنگ روانی در اسرائیل گفت، یکی از مهم ترین عبرت ها و نتیجه گیری ها در مبحث تبلیغات در طول تاریخ این است که یک کشور مجبور شود در برابر تبلیغات دشمن به ویژه در زمان جنگ از مردم خود دفاع کند.

 

پخش زنده سخنرانی‌های نصرالله از تلویزیون اسرائیل

وی یادآورشد، پخش مستقیم و زنده سخنرانی های سید حسن نصرالله از تلویزیون اسرائیل در جریان جنگ دوم لبنان در تابستان ۲۰۰۶ شامل پیام های بسیار خطرناکی بود زیرا پخش تلویزیونی این سخنرانی ها موجب شد بینندگان اسرائیلی بدون قطع بخش هایی از سخنرانی که در آن نصرالله بر به وحشت انداختن اسرائیلی ها تعمد داشت، آن را بشنوند.

 

پیروزی نصرالله در جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای با اسرائیل

این کارشناس اسرائیلی در چارچوب تحلیل سخنرانی های سید حسن نصرالله اعتراف کرد، در جریان جنگ دوم لبنان، دبیر کل حزب الله توانست در جنگ تبلیغاتی و رسانه ای پیروزی را از آن خود کند زیرا در سخنرانی خود به موضوع حمله به قایق اسرائیلی اشاره کرد.

در آن زمان به دلیل پخش مستقیم این سخنرانی امکان حذف این بخش از آن وجود نداشت در نتیجه پیام نصرالله به گوش اسرائیلی ها رسید ومتقاعد شدند، دشمن سرسخت آنان صد در صد صادق و راستگو است و به این ترتیب اعتبار نصرالله در بین اسرائیلی ها افزایش پیدا کرد به ویژه اینکه همزمان با سخنرانی وی تصاویری از حمله موشکی دقیق مقاومت به قایق اسرائیلی و کشته شدن شش سرباز اسرائیلی سرنشین آن پخش شد.

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

فیلم حمله هاجر چنارانی نماینده نیشابور به معاون استاندار خراسان

فیلم حمله هاجر چنارانی نماینده نیشابور به استاندار خراسان

فیلم حمله هاجر چنارانی نماینده نیشابور به استاندار خراسان هاجر چنارانی فیلم حمله هاجر چنارانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *