معماری
خانه / اخبار / بین الملل / ترامپ: تنها دشمنان خواستار توقف توئیت های من هستند
loading...

ترامپ: تنها دشمنان خواستار توقف توئیت های من هستند

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت که تنها دشمنان وی و رسانه های تقلبی آمریکا خواستار توقف توئیت پراکنی وی هستند.

به گزارش آریامن، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با ارسال پیامی در حساب توئیتری خود به انتقادهای فزاینده مطرح شده علیه خودش در خصوص توئیت پراکنی های بیش از حدش واکنش نشان داد.

 

بر اساس این گزارش، ترامپ در واکنش به سیل انتقادهای انجام شده علیه این رفتار وی نوشت: تنها رسانه های قلابی و دشمنان ترامپ از من می خواهند تا استفاده از رسانه اجتماعی را متوقف کنم.

 

وی همچنین توئیتر را تنها راه ارتباطی خود با مردم آمریکا دانست که از این طریق می تواند حقایق را با آنها در میان بگذارد.

 

لازم به ذکر است، دونالد ترامپ از عبارت رسانه های جعلی علیه آن دسته از رسانه هایی استفاده می کند که مخالف وی و سیاستهایش از دوران برگزاری رقابت های انتخاباتی تاکنون بوده اند.

 

توئیت های رئیس جمهوری آمریکا در فضای مجازی تاکنون منجر به درگیری های لفظی فراوانی در فضای واقعی انجامیده است که از این دست می توان به درگیری لفظی میان وی و شهردار لندن «صادق خان» که چندی پیش رخ داد اشاره کرد.

مهر

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

اخبار  بین الملل ,خبرهای  بین الملل ,دولت انگلیس

وزیر تنهایی در انگلیس

  دولت انگلیس وزیر جدیدی را با عنوان “وزیر امور تنهایی” منصوب کرده که به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *