معماری
خانه / اخبار / حوادث / تیراندازی به مردم خسروشهر و شلیک به رئیس کلانتری
loading...

تیراندازی به مردم خسروشهر و شلیک به رئیس کلانتری

تیراندازی با اسلحه شکاری در خسروشهر

خسروشهر

فردی با اسلحه شکاری در خسروشهر به سمت مردم تیراندازی کرد و زمانی که ماموران پلیس قصد تسلیم کردن او را داشتند به رئیس کلانتری نیز شلیک کرد.

استان آذربایجان شرقی گفت: با اعلام مردم خسروشهر از طریق تلفن ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی فردی با سلاح شکاری به سمت مردم عادی، بلافاصله پلیس در محل حاضر شد.
این مقام انتظامی افزود: این فرد علی رغم هشدارهای پلیس برای خلع سلاح و تسلیم شدن توجه نکرده و در ادامه تیراندازی رئیس کلانتری خسروشهر نیز مجروح و در نهایت تیرانداز توسط پلیس مهار شد.
وی افزود: انگیزه ی تیراندازی و جوانب امر درحال بررسی است که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد

علی اسمعیل‌پور در گفت‌وگو با فارس در تبریز اظهار داشت: ‌با اعلام مردم خسروشهر از طریق تلفن ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی فردی با سلاح شکاری به سمت مردم عادی، بلافاصله پلیس در محل حاضر که با وجود هشدارهای پلیس برای خلع سلاح و تسلیم شدن توجه نکرده و در ادامه تیراندازی رئیس کلانتری خسروشهر نیز مجروح و در نهایت تیرانداز توسط پلیس مهار می‌شود.

وی افزود: انگیزه تیراندازی و جوانب امر در حال بررسی است که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

درگیری در خسرو شهر آذربایجان

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

پسر جیرفتی کتک مدیر مدرسه

ماجرای کتک خوردن پسر جیرفتی از مدیر مدرسه + عکس

کتک خوردن پسر جیرفتی دو روز است که تصویر و خبری در شبکه های اجتماعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *