معماری
خانه / اخبار / حوادث / احتمال تروریستی بودن تیراندازی در بیمارستان رد شد
loading...

احتمال تروریستی بودن تیراندازی در بیمارستان رد شد

شهردار و رئیس پلیس نیویورک آمریکا اعلام کردند تیراندازی اخیر در بیمارستانی در این شهر، که بر اثر آن ۲ تن کشته شدند، تروریستی نبوده است.

رد احتمال تروریستی بودن تیراندازی در بیمارستانی در نیویورکبه گزارش آریامن به نقل از خبرگزاری فرانسه، ‌دو مقام ارشد شهر نیویورک شامگاه جمعه خبر تیراندازی در یک بیمارستان را در این شهر تایید و اعلام کردند در این تیراندازی یک پزشک کشته شد و ۶ نفر دیگر هم به شدت زخمی شدند و فرد ضارب هم خودکشی کرد.

بیل ده بلزیو، شهردار، و جیمز اونیل، رئیس پلیس شهر نیویورک، تصریح کردند فرد ضارب، خود از پزشکان سابق بیمارستانی در محله برانکس بود. این دو مقام ارشد نیویورک، تروریستی بودن این حادثه را رد کردند.

به گفته این مقامات، فرد ضارب که هنوز هویت وی فاش نشده است، با روپوش سفید پزشکی و همراه با یک مسلسل وارد بیمارستانی به نام «بیمارستان لبنان» شد و به سمت مردم شلیک کرد. بیمارستان «لبنان» که هزار تختخوابی است، یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های محله برانکس نیویورک محسوب می‌شود.

ماموران پلیس بلافاصله محله را محاصره و افرادی مسلح را به پشت‌بام ساختمان‌های مجاور اعزام کردند و به جستجوی طبقات بیمارستان پرداختند.

جیمز اونیل گفت «جسد فرد ضارب که ظاهرا خودکشی کرده بود و نیز جسد یک پزشک دیگر -که یک زن بود- در طبقه هفدهم بیمارستان پیدا شد،»

بیل ده بلزیو نیز افزود: «خوشبختانه این حادثه یک اقدام تروریستی نبود بلکه ظاهرا یک مسئله کاری و شخصی بود که البته این مسئله، از میزان غم‌انگیز بودن حادثه چیزی نمی‌کاهد.»

این حادثه غم‌انگیز، علاوه بر زیر سوال بردن امنیت در بیمارستان‌ها، بار دیگر بحث جنجالی حمل سلاح در کشور آمریکا را نیز داغ می‌کند.

 

تیراندازی در بیمارستان «لبنان» نیویورک تروریستی نبوده است

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

پسر جیرفتی کتک مدیر مدرسه

ماجرای کتک خوردن پسر جیرفتی از مدیر مدرسه + عکس

کتک خوردن پسر جیرفتی دو روز است که تصویر و خبری در شبکه های اجتماعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *