معماری
خانه / اخبار / اخبار انتخابات / حسن روحانی به مردم ایران درباره اتخابات هشدار داد
loading...

حسن روحانی به مردم ایران درباره اتخابات هشدار داد

حسن روحانی به مردم ایران درباره اتخابات هشدار داد

به گزارش آریامن به نقل از جام نیـوز، پایگاه صهیونیستی “جروزالم پست” (Jpost) با انتشار گزارشی تحت عنوان “روحانی به رای دهندگان ایرانی هشدار داد که از بازگشتن افراطی گری جلوگیری کنند” به انعکاس اظهارات روز گذشته حسن روحانی در یزد پرداخته است.

در این گزارش آمده است:
«حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، در سخنرانی خود در شهر یزد به ایرانیان گفت در صورتی که در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، رقبای روحانی را جایگزین او کنند، ممکن است با اقتدارگرایی مواجه شوند.»

در ادامه این گزارش ضمن تندرو خواندن رقبای انتخاباتی روحانی آمده است: «روحانی در انتخابات “۹ می” رقابتی جدی را با رقبای تندرو خود در پیش خواهد داشت.

روحانی روز گذشته در جمع مردم یزد عنون کرد: “در خرداد ۹۲ با هم پیمان بستیم و گفتیم می‌خواهیم در برابر خشونت و افراط ایستادگی کنیم. ما باید روز ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ را روز تاریخی ایران بسازیم، ما باید در روز ۲۹ اردیبهشت به جهانیان اعلام کنیم دوران خشونت و افراط و زور در این کشور پایان یافته است.”»

در انتهای این گزارش آمده است: «یکی از اشخاصی که روحانی را در انتخابات پیش رو به چالش می کشد، ابراهیم رئیسی است که سابقه ای طولانی در سیستم قضایی دارد و همچنین محمدباقر قالیباف شهردار کنونی تهران که از فرماندهان سابق سپاه است.»

منبع جام نیوز

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

خانه یکی از دولتی‌ها حدود ۴۰ میلیارد تومان است نجومی‌بگیران آزادند

خانه یکی از دولتی‌ها حدود ۴۰ میلیارد تومان است / نجومی‌بگیران آزادند

محمدی‌زاده اعلام کرد که یکی از مسئولان ارشد دولت یازدهم خانه ۴۰ میلیاردی دارد. به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *