معماری
خانه / مذهبی / انتقاد یک رهبر اهل سنت به تخریب بقیع توسط سعودی ها
loading...

انتقاد یک رهبر اهل سنت به تخریب بقیع توسط سعودی ها

http://ariaman-mg.ir/wp-content/uploads/mwqHC7EkuuJE.jpg

صاحبزاده حامد رضا رهبر شورای اتحاد اهل سنت پاکستان گفت: تخریب قبرستان بقیع نتیجه طرز تفکر آل سعود و عمل به اسلام ساختگی است.

وی افزود: تفکر غلط و اسلام ساختگی عربستان ریشه به وجود آمدن گروه‌های تروریستی مانند داعش است که فعالیت خود را در منطقه گسترش می‌دهند.

رهبر شورای اهل سنت پاکستان تأکید کرد: آل سعود از ترس اینکه مسلمانان آنها را کافر بدانند بعد از گرفتن فتوی از مفتی‌ها و ملاهای خود فروخته اقدام به تخریب قبرستان بقیع کردند.

وی افزود: اگر آل سعود از مسلمانان واهمه نداشتند اقدام به تخریب مسجد نبوی و سایر اماکن مقدسه می‌کردند اما از یک شورش بزرگ علیه خودشان ترسیدند.

صاحبزراده حامد رضا اظهار داشت: تفکر آل سعود سبب شده است که زیارتگاه‌ها، حسینیه‌ها و مساجد در سوریه، عراق و پاکستان هدف حمله تکفیری‌های مسلمان نما قرار بگیرد.

رهبر شورای اهل سنت پاکستان تأکید کرد: اگر مسلمانان در برابر جنایات آل سعود سکوت کنند ممکن است حادثه‌ای بزرگتر از تخریب قبرستان بقیع به وجود بیاید. چرا نباید حق داشته باشیم برای دعا به درگاه خداوند پیامبر را واسطه قرار دهیم و به ایشان تمسک بجوییم.

وی افزود: همه مسلمانان باید با محکوم کردن جنایات آل سعود در سالروز تخریب قبرستان بقیع از ادامه کارهای بی پایه و اساس عربستان علیه اسلام جلوگیری کنند.

صاحبزاده حامد رضا تصریح کرد: شیعه و اهل سنت پاکستان هیچ اختلافی با یکدیگر ندارند و فقط قربانی پیروان تفکر عربستان هستند.

رهبر شورای اهل سنت پاکستان خاطر نشان کرد: برای هر مسلمان دردناک است که نتواند قبر حضرت خدیجه همسر، حضرت فاطمه دختر و حضرت حمزه عموی پیامبر همچنین سایر اصحاب ایشان را زیارت کند.

وی افزود: دشمنان اسلام نه فقط با سلاح بلکه با تفکر اشتباه آل سعود مسلمانان را هدف قرار می‌دهند بنابراین باید علیه چنین تفکری با یکدیگر متحد شویم.

صاحبزاده حامد رضا گفت: تنها راه مقابله با تفکر ضد اسلامی عربستان تربیت جوانان متعهد برای مقابله با این تفکر و شناساندن اسلامی واقعی است.

انتقاد یک رهبر اهل سنت به تخریب بقیع توسط سعودی ها

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

اس ام اس میلاد پیامبر, اس ام اس ولادت امام صادق

اس ام اس تبریک میلاد پیامبر جدید ۹۶

خدایا تورا سوگند میدهیم به دو مولود نورانی امشب سلامتی دین ودنیا رابه شما عطا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *