معماری
خانه / اخبار / تصاویر خبری / داعشی‌ها در فیلم پیش از عملیات تروریستی تهران چه گفتند
loading...

داعشی‌ها در فیلم پیش از عملیات تروریستی تهران چه گفتند

http://ariaman-mg.ir/wp-content/uploads/Teror-Daesh-Bartarina.com-.jpg

داعشی‌ها در فیلم ضبط شده پیش از عملیات تروریستی تهران چه گفتند / هم‌نظری معنادار با پادشاه سعودی!

 

((سلام من به مسلمانان ایران. این پیامی است از طرف سربازان دولت اسلامی(داعش) و از طرف یکی از نمایندگان در ایران. و این تازه آغاز فعالیت و پیام های قبل عملیات ما در ایران است و نه پایان آن.

این پیامی است از طرف یکی از برادران پیوسته به گروه جهاد که اعضای آن از خواب غفلت بیرون رفته اند و قصد دارند تا امنیت کفار در ایران را از بین ببرند. بدانید که نابودی کفار ایران به وسیله شمشیرهای سپاه اسلام دور نیست و این پیام به اذن خدا آغاز جهاد در ایران را اعلام می‌کند. ما از برادرانمان در ایران می‌خواهیم که به ما بپیوندند چون آتشی که مشتعل شده است به لطف خدا خاموش نمی شود و ما کشتار و تکفیر عمومی کفار ایران را ادامه می دهیم و رها نکنیم…

برادر عزیزم که آماده جهاد در راه خدایی. صرف عشق به جهاد در راه خدا شما را وارد بهشت نمی‌کند. صرف عشق به جهاد ذلت را از سر امت بر نمی‌دارد. و به شما این را می گویم که جهاد را آغاز کنید. خونشان را بریزد همانطور که خون مسلمین را ریختند و همانطور که در هر جایی از موصل و شام تا یمن و لیبی شرو فتنه پراکنده اند و در هر جایی با اهل اسلام می جنگند. آنها از یاران و دنبال کنندگان یهودند… و برای اینکه کفار بدانند که اهل سنت خواب نیستند و در غفلت به سر نمی‌برند به اذن خدا جگرشان را آتش می زنیم و هیچ مردی را بینشان زنده نمی گذاریم و همه را سر می بریم. چون ما امت اسلامیم و رافضی ها امت کفر .

برادران برخیزید. باذن خدا از زمین محوشان می کنیم چرا که آنها سر افعی هستند. نترسید و با اموال و جانتنان در راه خدا بجنگید و همه را در راه خدا فدا کنید. ارواح و جانهای ما در راه خدا ارزشی ندارد. راهی را که ما دنبال کرده ایم قبلا انبیا و اولیا و صالحان و شهدا در آن قدم گذاشته اند و ما از خدا می‌خواهیم که به ما لیاقت دنباله روی این مسیر را بدهد و … می گوییم که بعد از ایران نوبت شما می‌رسد و باذن خدا در سرزمین خودتان نابودتان می‌کنیم چون سربازان خدا برای خدا و در راه او می جنگند. ما پیرو هیچ کسی نیستیم. فقط و فقط خدا و رسولش را پیروی می‌کنیم. ما برای ایران و جزیره العرب ( عربستان) نمی‌جنگیم بلکه فقط برای خدا می‌جنگیم. ( بههمین دلیل) ما با کل عالم می‌جنگیم تا کلمه الله بر عالم سیطره یابد و حکم فرما شود…))

در این فیلم جمله مهمی وجود دارد و آن اینکه داعشی‌ها ایران را «سرافعی» توصیف می‌کنند که باید قطع شود. نکته جالب اینجاست که پیش از این براساس اسناد ویکی‌لیکس، پادشاه عربستان سعودی در پیامی به آمریکایی‌ها، ایران را «سرافعی» نامیده بود و از آنها خواسته بود آن را قطع کنند!

بر اساس اسناد منتشر شده ویکی‌لیکس، عبدالله بن عبدالعزیز، پادشاه وقت عربستان سعودی خواستار حمله نظامی ایالات متحده آمریکا به ایران و متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران بوده است. او در آوریل ۲۰۰۸ به ریان کروکر، سفیر ایالات متحده در عراق و ژنرال دیوید پترائوس گفته بود «سر افعی را قطع کنید». عادل الجبیر، سفیر عربستان در واشینگتن، از توصیه‌های مکرّر ملک عبدالله به آمریکا درباره حمله نظامی به ایران و متوقف‌کردن برنامه هسته‌ای این کشور یاد کرده است.

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

نماینده زن

حجاب عجیب نماينده زن آفريقايي در ديدار با ظريف

آریامن – بالکا امبته رئیس مجلس نمایندگان آفریقای جنوبی عصر امروز با محمدجواد ظریف وزیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *