معماری
خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / درس جدیدی که به دانش آموزان پایه یازدهم تدریس می شود
loading...

درس جدیدی که به دانش آموزان پایه یازدهم تدریس می شود

ارائه درس جدید به دانش آموزان پایه یازدهم

کلانتری تصریح کرد: کتاب “انسان و محیط زیست” برای نخستین بار است که با تعامل سازنده ی وزارت آموزش و پرورش و سازمان حفاظت محیط زیست تهیه شده و قرار است از ابتدای سال تحصیلی پیش رو، هر هفته به مدت ۲ ساعت برای دانش آموزان تمامی رشته های تحصیلی پایه یازدهم کشور تدریس شود.

به گزارش آریامن به نقل از افکار نیوز، کیومرث کلانتری مدیر کل دفتر آموزش محیط زیست گفت: با توجه به اتمام تدوین کتاب درسی “انسان و محیط زیست” ویژه دانش آموزان پایه یازدهم متوسطه و انتشار نسخه اولیه آن بصورت الکترونیک، دبیران کتاب درسی مذکور، تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید، آموزش تدریس آن را فرا خواهند گرفت.

وی افزود: کتاب “انسان و محیط زیست” کتابی مساله محور بوده و دبیران مربوطه باید قبل از تدریس آن به دانش آموزان، آموزش های لازم را فراگیرند.

مدیر کل دفتر آموزش محیط زیست تصریح کرد: این کتاب برای نخستین بار است که با تعامل سازنده ی وزارت آموزش و پرورش و سازمان حفاظت محیط زیست تهیه شده و قرار است از ابتدای سال تحصیلی پیش رو، هر هفته به مدت ۲ ساعت برای دانش آموزان تمامی رشته های تحصیلی پایه یازدهم کشور تدریس شود.

کلانتری با بیان اینکه کتاب درسی “انسان و محیط زیست” در مرحله چاپ است، گفت: قرار است از نسخه چاپی آن در اوایل شهریورماه رونمایی شود.

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

ماده مخدر بیوسنتزی آریامن

بیوسنتزی چیست؟ ماده مخدر ۸۰۰ برابر قوی تر از شیشه

بیوسنتزی چیست؟ ماده مخدر ۸۰۰ برابر قوی تر از شیشه   سرهنگ کامبیز اسماعیلی با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *