معماری
خانه / طب سنتی / درمان بیماری ها / درمان بیماری ms
loading...

درمان بیماری ms

درمان قطعی ام اس

در ایران ۵۰ هزار بیماری ms وجود دارد اما در هند این بیماری وجود ندارد چون هندی ها از فلفل و گرمی ها زیاد استفاده می کنند.

این بیماری سرد و پیش رونده است. این سردی گاهی زمینه بلغمی و گاهی زمینه صفرا و بلغمی دارد، وقتی سردی رسوب کرد و تبدیل به سودا شد، آن ماده، بلوری ایجاد می کند که به آن پلاک می گویند و این، مثل آبی است که یخ شده. وقتی که یخ کرد منبسط می شود و اگر اعصاب چشمی را درگیر کند، اختلالات چشمی تولید می کند، اگر اعصاب حرکتی را درگیر کند اختلال حرکتی رخ می دهد، ما باید این پلاک را ذوب کنیم که این کار با خوردن ارده با شیره انگور، خرما، شربت عسل و شربت زنجبیل محقق می شود. معمولا مستعد ترین افراد به این بیماری سردترین آنها هستند. در جامعه ما یک دسته ms سرد که کل بدنشان سرد است و یک دسته ms سرد و گرم وجود دارد که اندام فوقانیشان گرم و اندام تحتانیشان سرد است و درمان این افراد با خوردن گرمی ها حاصل می شود. وقتی که گرمی به بدن آن ها وارد شد و گرم شدند در مرحله بعد ترکیبی از سودا زداها را می دهیم که بهترین سودا زداها سرکنگبیم است: (۲ واحد عسل + ۲ واحد عرق نعنا + ۱ واحد سرکه).

تهیه شده در بخش طب سنتی آریامن

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

علت بیماری نقرس

درمان نقرس با طب سنتی

یکی از عوامل بروز نقرس، مصرف کم مایعات در طول روز است   این بیماری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *