معماری
خانه / طب سنتی / درمان سرطان توسط پروفسور ایرانی
loading...

درمان سرطان توسط پروفسور ایرانی

درمان ساده و واقعی سرطان

برای درمان سرطان، آب جوش بخورید و بدویدچون اگر آب جوش خوردید آبی که از طریق کلیه دفع می شد از طریق عروق دفع می شود . موجب شویندگی تمام سلول ها می گردد (هر سلولی ۷۵% آب است) و وقتی که این آب، غلیظ و سوداوی شد در یک جایی موجب بیماری می شود و از سودای این سلول است که که چهره سوداوی ها تیره است و چروک دارد؛ وقتی که این آب پاک شد چهره تمیز می شود، زمانی که آن سودا فشرده شد موجب سرطان می شود و اگر بخواهیم سرطان را لاغر کنیم یا باید با شیمی درمانی لاغر کنیم و یا با شستن سودا از طریق خوردن آب جوش + دویدن. (دویدن مانع توسعه سرطان و موجب لاغر شدن سرطان و دفع آن می شود) و چون این شستن سراسری است هر چه سودا پاک باشد یعنی بدن قوی تر و مانع توسعه می شود و انسان سالم می شود؛ چون این سودا (خون خشک شده کثیف) که در کل سلول ها است همین شکلش در مغزهم هست و لذا سلول های مغز هم شسته می شوند و چون پاک می شود در نتیجه، آن تفکرات منفی، خیال بافی ها، اوهام و غم ها و غصه ها و غیره از بین می روند، لذا کسانی که آب جوش خورده و می دوند آدم های با نشاط و بیخیالی می شوند (روزی ۴ تا ۶ لیوان آبجوش برای همه و برای بلغمی ها این آب جوش به صورت شربت عسل، ناشتا و شبانگاه می باشد و شب ۳ تا ۱۴ عدد بادام یکی یکیبخورند تا مغزشان سرد نشود) چون آب جوش ضعف می آورد پس یک هفته آب جوش و یک هفته رژیم معمولی باشد.

اگر بخواهیم غذای دیگری بدهیم یک سوپ ساده گندم را شب با روغن زیتون می دهیم. حداقل اگر بیمار نیستید برای خوشگل شدنتان بخورید!

تهیه شده توسط گروه طب سنتی آریامن

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

عوارض چای ترش,فواید چای ترش,خواص گیاه چای ترش

دیابتی‌ها چای ترش بنوشند!

چای ترش دارای خواص فراوانی برای بدن است چای ترش از نوشیدنی های گرم و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *