معماری
خانه / اخبار / حوادث / درگیری و رد شدن از روی مامور پلیس راهنمایی رانندگی !

درگیری و رد شدن از روی مامور پلیس راهنمایی رانندگی !

درگیری

درگیری و رد شدن از روی مامور پلیس راهنمایی رانندگی

سرهنگ باقری، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران در گفت وگو با ایسنا گفت: یکی از ماموران راهنمایی و رانندگی در ساعت۲۰ روز گذشته ۲۳مردادماه به یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به دلیل سرعت و سبقت غیرمجاز در معابر شهرستان قائم شهر دستور توقف می دهد اما راننده این خودرو با بی توجهی دستور توقف مامور راهنمایی و رانندگی به راه خود ادامه می دهد که همکاران راهور این شهرستان با طی مسافتی در منتهی الیه سمت راست خیابان این خودرو را متوقف می کنند.

وی افزود: زمانی که راننده  خاطی برای ارائه مدارک به همکاران راهور از خودرو پیاده می شود متاسفانه با ماموران درگیر و متواری شده و با خودرو با مامور راهور برخورد می کند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران خاطرنشان کرد: همکاران راهور پس از این حادثه دلخراش با استفاده از شگردهای پلیسی خیابان های شهرستان قائم شهر را مسدود کرده و وسیله نقلیه خاطی را به همراه سرنشینان متوقف و به نیروی انتطامی ارجاع می دهند.

جزئیات مصدومیت مامور راهنمایی و رانندگی قائم شهر در برخورد با راننده خاطی

باقری گفت: مامور آسیب دیده نیز به وسیله اورژانس به بیمارستان رازی قائم شهر منتقل شده و در حال حاضر شدت جراحات این مامور قابل توجه  بوده اما  بنا بر گزارش آزمایش‌ها شکستگی وجود ندارد.

وی یادآور شد: آموزش ماموران راهور همواره به روز بوده و رعایت اخلاق و ادب یکی از اصول اساسی مبانی آموزشی ماموران راهنمایی و رانندگی است پس این نکته که رفتار همکاران ما منجر به این حادثه دلخراش شده باشد بسیار کم بوده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران یکی از دلایل این حادثه را جوگیری ناشی از مسابقه فوتبال که در شهرستان در حال برگزاری بوده دانست.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان باید بدانند که ضمن رعایت قوانین و مقررات نیروی انتطامی باید همواره حقوق شهروندی را رعایت کنند تا هم عبور و مرور تسهیل شود و هم حادثه هایی از این دست اتفاق نیفتد.

     
loading...

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

خودکشی با اسلحه دختر ارومیه

عکس وحشتناک از خودکشی دختر ارومیه ای با اسلحه

یک دختر ۱۶ ساله با استفاده از اسلحه پدرش در یک مغازه خودکشی کرد. خودکشی …

یک دیدگاه

  1. آزمون آیین نامه

    ممنون عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *