معماری
خانه / اخبار / حوادث / درگیری و رد شدن از روی مامور پلیس راهنمایی رانندگی !
loading...

درگیری و رد شدن از روی مامور پلیس راهنمایی رانندگی !

درگیری

درگیری و رد شدن از روی مامور پلیس راهنمایی رانندگی

سرهنگ باقری، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران در گفت وگو با ایسنا گفت: یکی از ماموران راهنمایی و رانندگی در ساعت۲۰ روز گذشته ۲۳مردادماه به یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به دلیل سرعت و سبقت غیرمجاز در معابر شهرستان قائم شهر دستور توقف می دهد اما راننده این خودرو با بی توجهی دستور توقف مامور راهنمایی و رانندگی به راه خود ادامه می دهد که همکاران راهور این شهرستان با طی مسافتی در منتهی الیه سمت راست خیابان این خودرو را متوقف می کنند.

وی افزود: زمانی که راننده  خاطی برای ارائه مدارک به همکاران راهور از خودرو پیاده می شود متاسفانه با ماموران درگیر و متواری شده و با خودرو با مامور راهور برخورد می کند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران خاطرنشان کرد: همکاران راهور پس از این حادثه دلخراش با استفاده از شگردهای پلیسی خیابان های شهرستان قائم شهر را مسدود کرده و وسیله نقلیه خاطی را به همراه سرنشینان متوقف و به نیروی انتطامی ارجاع می دهند.

جزئیات مصدومیت مامور راهنمایی و رانندگی قائم شهر در برخورد با راننده خاطی

باقری گفت: مامور آسیب دیده نیز به وسیله اورژانس به بیمارستان رازی قائم شهر منتقل شده و در حال حاضر شدت جراحات این مامور قابل توجه  بوده اما  بنا بر گزارش آزمایش‌ها شکستگی وجود ندارد.

وی یادآور شد: آموزش ماموران راهور همواره به روز بوده و رعایت اخلاق و ادب یکی از اصول اساسی مبانی آموزشی ماموران راهنمایی و رانندگی است پس این نکته که رفتار همکاران ما منجر به این حادثه دلخراش شده باشد بسیار کم بوده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران یکی از دلایل این حادثه را جوگیری ناشی از مسابقه فوتبال که در شهرستان در حال برگزاری بوده دانست.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان باید بدانند که ضمن رعایت قوانین و مقررات نیروی انتطامی باید همواره حقوق شهروندی را رعایت کنند تا هم عبور و مرور تسهیل شود و هم حادثه هایی از این دست اتفاق نیفتد.

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

پسر جیرفتی کتک مدیر مدرسه

ماجرای کتک خوردن پسر جیرفتی از مدیر مدرسه + عکس

کتک خوردن پسر جیرفتی دو روز است که تصویر و خبری در شبکه های اجتماعی …

یک دیدگاه

  1. آزمون آیین نامه

    ممنون عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *