معماری
خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / دستگیری زوج کلاهبردار میلیاردی در البرز
loading...

دستگیری زوج کلاهبردار میلیاردی در البرز

رئیس پلیس البرزگفت: زوج کلاهبرداری که با معرفی خود به عنوان پزشک متخصص در پوشش سرمایه گذاری درامر خرید و فروش مطب، کلاهبرداری می کردند دستگیرشدند.

سردار بخشعلی کامرانی صالح روز سه شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: درپی دریافت یک فقره پرونده نیابت قضایی ازیکی ازشهرهای غربی کشور به دادسرای عمومی و انقلاب کرج وارجاع آن به پلیس آگاهی البرز مبنی براغفال ازسوی یک پزشک قلابی در پوشش سرمایه گذاری و خریدمطب، موضوع به صورت ویژه دردستورکار پلیس این استان قرارگرفت.

وی درخصوص جزییات پرونده خاطرنشان کرد : شاکی درمهر ماه سال گذشته برای شرکت در یکی ازسمینارهای مراکز آموزشی مربوط به رشته پزشکی به تهران رفته بود که با شخصی که خود را پزشک متخصص معرفی کرده بود آشنا شد.

وی افزود: طبق اظهارات شاکی پس ازگذشت مدتی ازآشنایی این دو نفر و برقراری ارتباط تلفنی ، متهم برای جلب اعتماد مالباخته به وی پیشنهاد ازدواج می دهد که با تحت تاثیر قراردادن عواطف فرد ، شاکی از او می خواهد تا برای دریافت تسهیلات بانکی به منظور خرید مطب با وی شریک شود.

کامرانی صالح افزود: شاکی که به حرف های متهم اعتماد کرده بوده مبلغ ۶۵۰ میلیون ریال به حساب وی واریزکرده اما فرد کلاهبردار به بهانه های مختلف ازتحویل سهم شاکی و استرداد وجه به وی طفره رفته و پس ازمدتی مشخص شد که فرد مذکور پزشک نیست و با بکارگیری روش های متقلبانه ازطمعه های خود کلاهبرداری می کند و وجه را به حساب همسرش واریز می کند.

وی گفت : پلیس با انجام کار اطلاعاتی آدرس متهمان را درکرج شناسایی و دریک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به همراه پرونده متشکله به دادسرای ارومیه منتقل کردند.

وی یادآورشد: متهمان پس ازدستگیری به جرم خود اعتراف کردند و اذعان داشتند که درشهرهای تهران ، کرج و ارومیه اقدام کلاهبرداری به این شیوه کردند .

www.irna.ir

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

ماده مخدر بیوسنتزی آریامن

بیوسنتزی چیست؟ ماده مخدر ۸۰۰ برابر قوی تر از شیشه

بیوسنتزی چیست؟ ماده مخدر ۸۰۰ برابر قوی تر از شیشه   سرهنگ کامبیز اسماعیلی با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *