Menu
عکس پروفایل پسرانه

دومین مدال جودوی آسیا به مریم بربط رسید – پروفایل عکس جذاب

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در رده سنی جوانان با حضور ۱۱۴ جودوکار در گروه مردان و ۷۸ جودوکار در گروه بانوان از ۲۳ کشور به میزبانی کشور چین تایپه آغاز شده است. امروز(سه شنبه) در دومین روز از این مسابقات و روز پایانی این رقابت‌ها ۶ نماینده کشورمان در بخش پسران و دختران  به مصاف حریفان خود رفتند. در ادامه این رقابت‌ها و در بخش دختران مریم بربط در دور اول استراحت کرد و در دور دوم موفق شد حریف  هندی خود را ایپون کند. وی در ادامه رقابت‌ها و در مرحله نیمه نهایی حریفی از چین تایپه را ایپون کرد و به فینال مسابقات راه یافت. مریم بربط در فینال این رقابت‌ها به مصاف  نماینده قزاقستان رفت و در پایان با شکست مقابل این جودوکار قزاق به مدال نقره مسابقات بسنده کرد.

نتایج نمایندگان ایران در روز پایانی مسابقات به شرح زیر است:

وزن ۸۱-کیلوگرم:
امین کامیابی در دور نخست استراحت کرد و در دور دوم موفق شد«کونال سجوال» از هند را مغلوب کند. وی در ادامه این رقابت‌ها نماینده استرالیا را شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت. در این مرحله نیز با شکست نماینده قزاقستان به فینال مسابقات راه یافت. کامیابی در فینال این مسابقات به مصاف “هیروترا اویاگی” رفت و در ناهیا با شکست مقابل این جودوکار به مدال نقره این رقابت‌ها دست یافت.

وزن ۹۰- کیلوگرم:
قاسم باغچقی بعد از یک دور استراحت با «ناگاشیما» از ژاپن مبارزه کرد و مغلوب شد. وی در جدول شانس مجدد به مصاف نماینده هند رفت و با شکست این جودوکار حالا برای رسیدن به مدال برنز تلاش خواهد کرد.

وزن۱۰۰- گیلوگرم:
علی پرهیزگار در دور اول استراحت کرد و سپس نماینده کره جنوبی را در ۴۷ ثانیه ایپون کرد و به نیمه نهایی راه یافت. در این مرحله وی با غلبه بر حریف ژاپنی به فینال مسابقات راه یافت.

وزن ۱۰۰+ کیلوگرم:
فرزین شاهباز در اولین دور با «چن چون چیا» از چین تایپه مسابقه داد و او را مغلوب کرد سپس در دومین مبارزه پیروز شد و به نیمه نهایی رسید. وی در نیمه نهایی مغلوب نماینده مغولستان شد و حالا باید برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند.
 

در بخش دختران:

وزن ۶۳ کیلوگرم:
صدف بیرانوند در نخستین مبارزه به مصاف «لو ینگ لیائو» از چین تایپه رفت و مغلوب شد.

وزن ۷۰ کیلوگرم:
مریم بربط در دور اول استراحت کرد و در دور دوم موفق شد حریف  هندی خود را ایپون کند. وی در ادامه رقابت‌ها و در مرحله نیمه نهایی حریفی از چین تایپه را ایپون کرد و به فینال مسابقات راه یافت. بر بط در فینال این رقابت‌ها به مصاف  نماینده قزاقستان رفت و در پایان با شکست مقابل این جودوکار قزاق به مدال نقره مسابقات بسنده کرد.

انتهای پیام/س

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *