معماری
خانه / اخبار / حوادث / راز قتل آتنا اصلانی دختری که کل ایران را داغدار کرد
loading...

راز قتل آتنا اصلانی دختری که کل ایران را داغدار کرد

روز ۲۸ خردادماه روزی فراموش نشدنی در حافظه تاریخی مردم پارس آباد است. در این روز آتنا، دختربچه هفت ساله پارس آبادی به طرز مشکوکی ناپدید شد و هیچ اثری از او یافت نشد.

آتنا اصلانی، آخرین قربانی
پنج روز پس از ناپدید شدن آتنا اولین مظنون دستگیر شد. نام او اسماعیل بود، یک رنگرز که در نزدیکی جایی که پدر آتنا بساط می کرد مغازه داشت و آتنا گاهی برای خوردن آب به مغازه او می رفت.
دوربین های مداربسته خیابان پزشکان اولین سرنخی بود که نشان می داد احتمال نقش داشتن اسماعیل در گم شدن آتنا وجود دارد.
براساس این فرضیه بازجویی ها از اسماعیل آغاز شد اما او منکر این بود که در ناپدید شدن آتنا نقش دارد. زمانی که کاراگاهان سوابق اسماعیل را بررسی کردند متوجه شدند او در کارنامه خود سوابق سیاهی مانند تجاوز Rape به عنف دارد.
همین موضوع موجب شد تا تحقیقات پلیسی وارد فاز جدیدی شود و از طرف دیگر نیز احتمال نقش داشتن اسماعیل در ناپدید شدن آتنا پر رنگ تر شد.
تحقیقات پلیسی با جدیت ادامه داشت تا این که با گذشت بیش از ۲۰ روز راز جنایت Crime هولناک اسماعیل در پارکینگ خانه اش لو رفت و مشخص شد او آتنا را کشته است.

خون آتنا دامن گیر شد
پرونده آتنا اصلانی سرآغازی شد برای فاش شدن سلسله جنایات هولناک اسماعیل که اکنون معروف به شیطان  l پارس آباد است.
شیطان پارس آباد پس از اینکه به قتل Murder آتنا اعتراف کرد از جنایت دیگر خود نیز پرده برداری کرد.
شیطان پارس آباد دو سال پیش زن جوانی را در جاده مجیدآباد کشت و جسد او را رها کرد. گزارش ابتدایی پزشکی قانونی نیز آزار و اذیت جنسی آتنا را تایید کرد بنابراین احتمال این مسئله وجود دارد که کاراگاهان با یک جانی جنسی روبه رو باشند که برای عملی کردن نقشه های شوم خود از هیچ کاری دریغ نمی کند.

جسد سوخته زن بی سر
خرداد سال ۹۳ بود که پارس آباد شاهد قتل هولناک یک زن ۳۰ ساله بود که جسد بی سر او در محله شهرک فجر پارس آباد در نزدیکی مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) کشف شد.
به دنبال پیدا شدن جسد این زن تحقیقات گسترده ای برای پیدا کردن عامل این جنایت آغاز شد اما به نتیجه ای نرسید تا اینکه شیطان پارس آباد در تحقیقات پلیسی به این جنایت هولناک نیز معترف شد.
روز گذشته نیز اکیپی از ماموران در محله باوفا در نزدیکی منطقه ای که جسد سوخته زن پیدا شده بود حاضر شدند و به منظور پیدا کردن نشانی از سر جسد این زن قسمتی از زمین را شکافتند اما موفق به یافتن چیزی نشدند.

جسد زن ۱۷ ساله در راه روستایی
در حالی که روز به روز بر پیچیدگی و ابعاد جنایات شیطان پارس آباد افزوده می شود کاراگاهان با پرونده مرگ مشکوک یک زن و کشف جسد او در مسیر بین روستای گوشلو به سمت پارس آباد در نزدیکی بلوک سه مسکن کارکنان بهزیستی شهرستان پارس آباد روبه رو شدند. ماجرای این پرونده بی پاسخ نیز به فرودین ماه سال گذشته بازمی گردد و هنوز مشخص نیست که شیطان پارس آباد در مرگ این زن نقش داشته یا خیر.

یک پرونده قدیمی
در حالی که روز به روز به شمار پرونده هایی که ممکن است شیطان پارس آباد در آن ها نقش داشته باشد افزود می شود پرونده قدیمی کشف جسد سوخته یک زن خودنمایی می کند.
ماجرای این پرونده به اوایل دهه هشتاد باز می گردد، زمانی که جسد سوخته یک زن در پشت دارالقرآن، بین اداره ارشاد و حوزه علمیه خواهران کشف شد کاراگاهان با جنایتی رو به رو شدند که در آن قاتل The Murderer هیچ نشانی از خود برجای نگذاشته بود و حتی هویت جسد نیز مشخص نشد و این معما تا امروز بی پاسخ ماند.
خون آتنا خیلی زود گریبانگیر شیطان پارس آباد شد و منجر به برملا شدن جنایات او شد. هم اکنون تحقیقات جنایی از شیطان پارس آباد ادامه دارد

چزئیاتی از پرونده قتل آتنا اصلانی

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، ۳۵ سال دارد اما غم دردانه اش او را پیر کرده، چه آرزوهایی که برای او داشت اما دست سرنوشت او را برای همیشه از بهنام گرفت. صدایش آنقدر گرفته است که با زحمت می توان آن را شنید.
همه چیز از آن روز شوم در خرداد شروع شد، روزی که آتنا رفت اما دیگر نیامد. بهنام، پدر آتنا اصلانی در گفت وگوی اختصاصی با رکنا پرده از ماجرای گمشدن و در نهایت مرگ دلخراش دخترش برداشت.

چند فرزند دارید؟ 
دو فرزند، آتنا و آسنا
در روزی که آتنا گم شد دقیقا چه اتفاقی افتاد؟
آتنا از صبح که سرکار رفته بودم همراه من آمد، در جای همیشگی خود در خیابان پزشکان بساط کرده بودم و مشغول کار شدم، تا اینکه ساعت چهار بعداز ظهر آتنا در کنارم نبود، از آن جایی که خانه استیجاری ما با محل بساط کردن من فاصله بسیار کمی دارد تصور کردم آتنا به خانه رفته است.

photo_2017-07-15_02-52-43

چه زمانی متوجه شدید آتنا به خانه نرفته است و گم شده؟
تقریبا ساعت هفت شب بود که فهمیدم آتنا به خانه نرفته است، هرجایی که به ذهنمان می رسید گشتیم اما ردی از او پیدا نکردیم تا اینکه حوالی ساعت ۹:۳۰ شب ماجرا را با پلیس Police در میان گذاشتیم و جست وجوها برای پیدا کردن آتنا در شهر، خارج از شهر و اطراف شهر ادامه پیدا کرد اما هیچ اثری از او پیدا نکردیم.

چقدر از اسماعیل، قاتل The Murderer آتنا شناخت داشتید و تصور می کردید او در گم شدن آتنا نقشی داشته باشد؟
در حد سلام علیک، کسی از او خوشش نمیامد، اصلا تصورش را هم نمی کردم او در این ماجرا نقش داشته باشد، زیرا خودش پیگیر ماجرا بود و همواره طوری رفتار می کرد که می خواست کمک کند.

روزی که آتنا گم شد با او برخوردی داشتید؟
بله، صبح آن روز در حالی که آتنا در کنارم بود برای من ترشی آورد و برخورد دوستانه ای داشت اما غافل از اینکه او سعی داشته جلوی اتنا خود را به او به عنوان دوست من نشان بدهد تا آتنا به او اعتماد کند.

photo_2017-07-15_02-53-24

اینکه گفته می شود گاهی اوقات آتنا برای خوردن آب و یا دستشویی به مغازه اسماعیل می رفته صحت دارد یا خیر؟
خیر صحت ندارد، زیرا  خانه ما با محل کار من فاصله چندانی ندارد و آتنا برای رفتن دستشویی یا آب خوردن به خانه می رفت.

اولین باری که ظن کاراگاهان به سمت اسماعیل رفت کی بود؟
اولین بار پنج روز پس از گم شدن آتنا بود که او را دستگیر کردند و ۱۶ روز بعد نیز به جنایت Crime خود اعتراف کرد و جسد آتنا در حالی که داخل یک بشکه آبی رنگ بود داخل پارکینگ خانه او کشف شد.

گفته می شود همسر و برادر اسماعیل در رو شدن راز جنایت او نقش داشته اند، این موضوع صحت دارد؟
برادر اسماعیل و همسر دومش به او شک کرده بودند و زمانی که پارکینگ خانه را جست وجو می کنند با یک دبه آبی رنگ روبه رو می شوند که پس از بررسی آن با جسد آتنا در آن مواجه می شوند.

photo_2017-07-14_01-29-47

این که گفته می شود جسد آتنا مثله شده است صحت دارد؟

خیر صحت ندارد جسد آتنا سالم بوده

کسی از خانواده قاتل در مراسم آتنا شرکت کرده است؟
خیر هیچ کس شرکت نکرده است و ما تاکنون با آن ها مواجه نشده ایم.

آرزوی آتنا چه بود و دوست داشت چه کاره شود؟
او به درس خواندن علاقه داشت و نقاشی های خوبی نیز می کشید، آتنا بسیار شیرین زبان بود.

اکنون آسنا و مادر آتنا چه حالی دارند؟
آسنا که چهار سال دارد هنوز دقیقا متوجه موضوع نشده است اما می داند که دیگر هم بازی کودکانه او نیست، مادر آتنا نیز اصلا حال خوبی ندارد و هر روز در بیمارستان و زیر سرم قرار دارد

خواسته شما از دستگاه قضائی چیست؟
رسیدگی سریع به پرونده و اشد مجازات برای قاتل آتنا

اگر روزی با قاتل آتنا روبه رو شوی به او چه می گویید؟
من با او هیچ صحبتی ندارم.

آتنا اصلانی

مهدی اصلانی، عموی آتنا در خصوص ماجرای دو زنه بودن اسماعیل گفت: اسماعیل با یک دختری ارتباط داشته و زمانی که همسرش این ماجرا را می فهمد از او جدا می شود او دو پسر و یک دختر نیز دارد.
قاتل آتنا تاکنون پرده از دو جنایت دیگر برداشته است، دو پرونده مشکوک دیگر نیز وجود دارد که هنوز مشخص نشده شیطان Evil پارس آباد در آن ها نقش داشته است یا خیر.
تحقیقات جنایی همچنان برای راز گشایی از سریال جنایت های این مرد شیطان صفت ادامه دارد

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

پسر جیرفتی کتک مدیر مدرسه

ماجرای کتک خوردن پسر جیرفتی از مدیر مدرسه + عکس

کتک خوردن پسر جیرفتی دو روز است که تصویر و خبری در شبکه های اجتماعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *