معماری
خانه / راهکاری مناسب برای لاغری و آب کردن شکم
loading...

راهکاری مناسب برای لاغری و آب کردن شکم

قهوه سبز شکل اولیه قهوه ای میباشد که امروزه اغلب ما از آن استفاده میکنیم و تنها به جهت بهبود در طعم آن را در گرمای بالا تفت میدهند تا به صورت قابل مصرف دربیاید. در واقع طعم اولیه قهوه سبز بسیار تلخ و عطری بسیار دل انگیز دارد که موجب استقبال چشم گیر این محصول برای مصرف روزانه و کاهش وزن شده است!

اثرات متابولیسمی قهوه سبز:قهوه سبز در مقابل قهوه معمولی که تفت داده شده است حاوی میزان بیشتری از کلروژنیک اسید میباشد. اثرات متابولیسمی زیادی در مورد این اسید در تحقیقات نشان داده شده است. این اسید با مهار آنزیم گلوگز ۶- فسفاتاز مانع از آزاد شدن گلوگز از کبد به داخل خون میگردد. همچنین این اسید باعث افزایش متابولیسم چربی ها در بدن میگردد.به جای ذخیره چربی، بدن از آن به عنوان سوخت استفاده می کند چرا که قند خونِ در دسترس کاهش می یابد. کلوروگنیک اسید، قابلیت بدن را جهت ذخیره چربی کاهش می دهد.

قهوه سبز سهله

با مقداری رعایت و استفاده صحیح از پک قهوه سبز سهله میتوان هفته ای ۱ تا ۱٫۵ کیلو کاهش وزن داشته باشید.کاهش وزن با استفاده از این محصول بیشتر بستگی به روش استفاده و رژیم مناسب دارد. تاثیر کاهش اشتها و تعریق و دفع مناسب باید روز اول احساس شود . اگر اینگونه نبود طبق راهنما عمل کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

راهنمای استفاده از دمنوش قهوه سبز:

حدود دو لیوان آب جوش و یک قاشق غذاخوری حدود ۵ تا ۷ گرم دمنوش قهوه سبز سهله را در داخل قوری بریزید و در حرارت ملایم بگذارید تا دم بکشد.( حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان دم کشیدن این محصول است)

راهنمای استفاده از دمنوش گل محمدی:

یک لیوان اب جوش و نصف قاشق چای خوری حدود ۱ گرم دمنوش گل محمدی در داخل قوری بریزید و در حرارت ملایم بگذارید تا دم بکشد.

بهترین حالت اثر گذاری زمانی حاصل میشود که میزان استفاده از قهوه سبز سهله را در مقداری تعیین کنیدکه کاهش اشتها و تعریق را احساس کنید و نیز میزان استفاده از دمنوش گل محمدی را در مقداری تعیین کنید که دفع مناسبی داشته باشید . میزان تاثیر این دمنوش ها بر روی افراد نشان دهنده مقدار مقاومت بدن آنها در مقابل  کاهش وزن میباشد. پس اگر تاثیر این دمنوش ها بر روی شما ناچیز بود مقدار استفاده  از آنها را تا مشاهده تاثیر افزایش دهید و اگر تاثیر انها بر روی شما زیاد بود استفاده را کمتر کنید. افزایش مصرف روزانه میتواند به صورت غلیط تر یا تعداد دفعات بیشتر یا مقدار دمکردنی بیشتر باشد.

دمنوش قهوه سبز مسئول کاهش اشتها و چربی سوزی و دمنوش گل محمدی با سنا مسئول دفع چربی و ملین است .پس مقدار این دمنوش ها را با توجه به میزان تاثیر انها تنظیم کنید.

موارد منع استفاده:هرچند که در مورد قهوه سبز هنوز اثرات جانبی بدی گزارش نشده است ولی باید بدانید که به دلیل وجود کافئین در این ماده گیاهی گاهاٌ اثراتی مشابه در بدن دیده میشود. در صورتی که بعد از چند روز مصرف آن دچار مشکلات گوارشی یا تشنج عصبی شده اید از ادامه مصرف آن بپرهیزید. همچنین از آنجایی که اثرات جانبی این ماده گیاهی در دوران شیر دهی و بارداری به اثبات نرسیده است از مصرف آن در دوران شیر دهی و بارداری بپرهیزید. مصرف قهوه سبز لاغری باعث افزایش میزان کلسیم در ادرار میگردد بنابراین مصرف این ماده برای افرادی با پوکی استخوان توصیه نمیشود و یا در صورت استفاده باید از مکملهای کلسیمی نیز استفاده نمائید.

برای خرید قهوه سبز با کیفیت روی اینجا کلیک کنید

با خرید از لینک بالا، شما پول را درب منزل پرداخت میکنید.

پس خیالتان راحت راحت!