معماری
خانه / اخبار / اخبار ورزشی / رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس
loading...

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس ، پس از پایان بازی دو تیم پرسپولیس و نفت آبادان حدود ۵۰۰ هوادار به زمین بازی راه پیدا می کنند و از بازیکنان پرسپولیس درخواست عکس سلفی و گرفتن پیراهن شان را می کنند. همین موضوع باعث شد تا خبرنگاران حاضر در زمین نتوانند به وظایف همیشگی خود بپردازند و با بازیکنان مصاحبه کنند. 

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس که پس از بازی روز گذشته که در ورزشگاه تختی شهر آبادان برگزار می شد قصد داشتند مثل معمول به رختکن بروند و برای عزیمت به فرودگاه آماده شوند. اما ورود هوادارن به زمین چمن و تمایل آنان به گرفتن عکس سلفی با بازیکنان موجب شد تا دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس از رفتار هواداران ناراحت شود و هنگامی که یکی از طرفدارانش قصد داشت تا با او عکس سلفی بگیرد، علیرضا بیرانوند با عصبانیت گوشی تلفن هوادار را پرت می کند.

از دیگر نکات جالب این بازی می توان به حضور خبرنگاران پشت در های بسته اشاره کرد زیرا هنگامی که آنان مشغول مصاحبه با بازیکنان بودند، در های استادیوم بسته شد و آن ها مدتی در استادیوم محبوس شدند!

برتـــرینا

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

محسن مسلمان قلیان دبی

فیلم قلیان کشیدن محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس در امارات

فیلم قلیان کشیدن محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس در امارات محسن مسلمان فیلم قلیان کشیدن محسن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *