Menu
عکس پروفایل پسرانه

رقابت ۶۳۱ نفر از ۸۲ کشور جهان در سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم – بهترین عکس پروفایل

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس؛ سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم طی روز‌های ۱۹ لغایت ۲۵ فروردین‌ماه ۱۳۹۸ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

این دوره از مسابقات در پنج بخش برادران، خواهران، طلاب، نابینایان و دانش‌آموزان برگزار خواهد شد که جمعاً ۳۰۷ حافظ، ۱۸۰ قاری، ۲۵ خطیب، ۲۶ مرتل و ۸۲ شرکت‌کننده در بخش پایان‌نامه‌های قرآنی با هم به رقابت می‌پردازند.

از جمهوری اسلامی ایران ایران دو شرکت‌کننده در  بخش برادران، یک شرکت‌کننده در بخش بانوان، ۴ شرکت‌کننده در بخش طلاب و سه شرکت در بخش دانش‌آموزان حضور خواهند داشت که با احتساب این آمار ۶۳۱ نفر از داخل و خارج از کشور در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند.

کشورهای افغانستان با ۴۸ شرکت‌کننده، نیجریه با ۳۸ شرکت‌کننده و عراق، لبنان و چاد هر کدام با ۲۹ شرکت‌کننده  به ترتیب بالاترین میزان شرکت‌کننده را در این دوره از مسابقات دارا هستند.

گفتنی است، مرحله نیمه‌نهایی و نهایی سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از ۱۹ الی ۲۵ فروردین سال آینده در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *