Menu
عکس پروفایل پسرانه

زمان اجرای سهمیه بندی بنزین نامشخص است؛ دولت سهمیه مازاد مردم را خریداری می‌کند – عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص آریا من

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

سهمیه‌بندی بنزین تصمیم جدید دولت است که هنوز زمان آن اعلام نشده؛ میزان سهمیه‌ها و قیمت بنزین سهمیه‌ای و آزاد هم دقیقاً مشخص نشده است. در راستای سیاست‌های حامل‌های انرژی، مقرر شده چنانچه مردم سهمیه اختصاص‌یافته خود را صرفه‌جویی و آن را ذخیره کنند، دولت آن را از مردم خریداری کند. بنابر این گزارش، هنوز از نحوه و قیمت خرید و فروش بنزین مازاد سهمیه در طرح جدید دولت که قرار است در ماه دوم اجرای طرح سهمیه‌بندی اعمال شود، اطلاعی در دست نیست.

Fuel / سوخت بنزین

در همین حال وزیر امور اقتصادی و دارایی از عزم راسخ دولت برای مدیریت مصرف خبر داد و گفت:

مدیریت یارانه سوخت و انرژی باید به‌گونه‌ای باشد که رفاه جامعه به‌ویژه اقشار دهک‌های اول تا هفتم دچار آسیب نشود و دولت در این زمینه عزم جدی دارد. از طرفی بنزین سرمایه کشور است و باید از هدررفت آن جلوگیری کنیم که بر همین اساس، دولت در آستانه تصمیم‌گیری نهایی در این زمینه است. 

مصرف بنزین از ابتدای امسال به بیش از ۹۱ میلیون لیتر در روز رسیده است و انتظار می‌رود با اجرای طرح سهمیه‌بندی مصرف بنزین کاهش یابد و قاچاق سوخت نیز کنترل شده و تا حد ممکن کاهش یابد.

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *