معماری
خانه / اخبار / اخبار اقتصادی / زمان دقیق واریز یارانه اردیبهشت ۹۶
loading...

زمان دقیق واریز یارانه اردیبهشت ۹۶

زمان دقیق واریز یارانه اردیبهشت 96

واریز یارانه اردیبهشت ۹۶

یارانه اردیبهشت ماه ۹۶ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد. مبلغ یارانه نقدی ماه اردیبهشت ۹۶ بدون تغییر بوده و نفری ۴۵۵۰۰ تومان می باشد.

زمان واریز یارانه نقدی اردیبهشت ۹۶ در روز سه شنبه ۲۶ اردیبهشتماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و از همان لحظه قابل برداشت می باشد.

مبلغ یارانه اردیبهشت ماه ۹۶ بدون تغییر خواهد بود اما این در حالی است که سازمان هدفمندسازی یارانه ها در ماه گذشته مبلغ یارانه ی افرادی که تحت پوشش سازمان بهزیستی و یا کمیته امداد خمینی می باشند را بیش از دو برابر کرده است به اینگونه که یک خانواده تک نفر عضو سازمان بهزیستی یا کمیته امداد ۹۴۵۰۰ تومان و دو نفره ۱۸۹۰۰۰ تومان یارانه نقدی گرفته اند.

مردم ایران امیدوارند با افزایش مبلغ یارانه ی یارانه بگیران دهک های دیگر جامعه از جمله کارگران بتوانند تا حدی هرچند کم میزان دخل و خرج واجبات زندگی خود را نزدیک بهم کنند و از این بار فشاری که بر روی زندگی آن ها سایه افکنده کمی بکاهند.

یارانه اردیبهشت ماه ۹۶

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

یارانه

یارانه آذر ماه ۹۶ کی واریز خواهد شد

یارانه آذر ماه ۹۶ کی واریز می شود؟ هشتاد و دومین مرحله از پرداخت یارانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *