Menu
عکس پروفایل پسرانه

صدیقی: کاروان دانشجویان در یونیورسیاد حامل پیام مهمی است/ در ورزش همگانی و ملی هم کار کردیم – عکس پروفایل غمگین

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجتبی صدیقی در مراسم بدرقه کاروان اعزامی به سی‌امین دوره یونیورسیاد گفت: اگر ورزش دانشگاهی در این سال توفیق داشته به توجه وزاری محترم علوم باز می گردد. همه عزیزان برای آماده سازی کاروان تلاش کردند. آموزش عالی در ورزش نیز موفق بوده و همه زیر مجموعه های وزارت علوم و در کنار وزارت و کمیته ملی المپیک و فدراسیون ها یار ما بودند. این سومین حضور ما در دولت تدبیر امید است در دو دوره گذشته رتبه نهم و دهم را کسب کردیم.

رئیس سازمان امور دانشجویان تاکید کرد: هم در ورزش همگانی و هم ورزش ملی و هم جهانی و حرفه ای در دانشگاه تلاش می کنیم. در ورزش همگانی تلاش زیادی شده و المپیاد ورزش همگانی هر دو سال یکبار برگزار می شود و با بازگشت این کاروان از ایتالیا، کار المپیاد همگانی در دانشگاه های بوعلی همدان و الزهرا آغاز می شود. در کنار همه اینها باید فضای ورزش دانشگاهی از نظر کمی و کیفی گسترش یابد. سرانه فضای ورزش در وزارت علوم ۲ متر مربع است و امیدوارم افزایش یابد.

معاون وزارت علوم خاطر نشان کرد: این کاروان نسبت به دو دوره قبل کمتر است و ۵۰ درصد گذشته است، اما از نظر کیفی کار کردند و جای امیدواری است. تعدادی از رشته هایی که ایران در این سال ها در آن حضور داشته در این دوره حذف شد. در فضای سیاسی فعلی حضور ورزشکاران در این رقابت ها علی‌رغم‌ همه تحریم ها با معناست و نشان می دهد کشور با نشاط و امیدواری به پیش می رود و کاروان ما حامل پیام‌ بسیار مهمی است.

صدیقی افزود: با توجه به اینکه ایتالیا میزبان این دوره از یونیورسیاد است، کیفیت و حضور تیم های اروپایی در این دوره بیشتر است. به‌علاوه کسب سهمیه المپیک هم در این مسابقات وجود دارد و قطعا کشورها با بهترین ها شرکت می کنند. تاکید می کنم کار کیفی خوبی انجام شده و امکانات مطلوب است امیدوارم بچه ها غیرت و همیت همیشگی در مسابقات بدرخشند و شاهد اهتزاز پرچم ایران باشیم.

دهخدا: امیدوارم در یونیورسیاد مدال‌های خوشرنگی بگیریم/ مشکل مالی نداریم

 

انتهای پیام/

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *