Menu
عکس پروفایل پسرانه

ظریف: آمریکا‌ هر چه سریعتر از سوریه خارج شود برای مردم آن بهتر است/ ایران برنامه فضایی خود را ادامه می‌دهد – عکس پروفایل غمگین

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به دهلی‌نو، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس «دیالوگ رایسینا» در پاسخ به سوالی درباره خبر خروج نظامیان آمریکایی از سوریه گفت: آنها برای هیچ کسی هیچ امنیتی را تامین نکردند. ما معتقدیم که آنها هر چه زودتر سوریه را ترک کنند، برای مردم سوریه بهتر خواهد بود.

رویترز نیز نیز در گزارشی نوشت که ظریف در خصوص تداوم برنامه‌های فضایی کشورمان تأکید کرد که علیرغم اظهارات آمریکایی‌ها، ایران برنامه فضایی خود را ادامه می‌دهد. وی تصریح کرد که هیچ ممنوعیت قانونی بین‌المللی برای برنامه فضایی ایران وجود ندارد.

ظریف: ایران مجدد دست دوستی را به سوی همسایگان دراز می‌کند
ظریف: ایران و هند به‌دنبال رهایی از اقدامات غیرقانونی آمریکا هستند
ظریف: مقامات آمریکایی همچون افراد روان‌پریش رفتار می‌کنند
ظریف در دهلی‌نو: هند در زمان‌های سخت کنار ایران بوده است

 

شب گذشته نیز محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به مواضع اخیر مشاور امنیت ملی ترامپ و وزیر خارجه ایالات متحده در قابل کشورمان، رفتار این دو را به افراد روان‌پریش شبیه‌تر دانست.

به گفت ظریف، مقامات آمریکایی همچون افراد روان‌پریشی هستند که به‌طور مداوم در حال شکست‌خوردن هستند.

وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه تأکید کرد: آمریکا در حال جایگزین کردن یک سیاست خارجی واقعی با یک ایران هراسی وسواس گونه است.

انتهای پیام/

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *