معماری
خانه / دیدنی ها / عکس هایی از مناظر رویایی کامچاتکا
loading...

عکس هایی از مناظر رویایی کامچاتکا

مناظر رویای کامچاتکا – شبه جزیره “کامچاتکا” یکی از بکرترین مناطق جهان جایی در بین دریای اوخوتسک و اقیانوس آرام است که بیش از دو دهه است گردشگران سراسر دنیا را به سوی خود می‌کشاند.

شبه جزیره کامچاتکا، به خاطر بیش از ۴۰۰ یخچال طبیعی و ۱۵۸ آتشفشان، که ۳۰ مورد آن فعال است، اکنون به عنوان سرزمین آتش و یخ  شناخته می شود. مساحت این شبه جزیره، بیش از چهارصد هزار کیلومتر مربع است.

میانگین درجه حرارت آن در طول زمستان منفی بیست و پنج درجه و در تابستان مثبت دوازده درجه سانتی گراد است. زمان پرواز از مسکو تا کامچاتکا حدود ۸ ساعت است. کامچاتکا از نظر تعداد خرس پر تراکم ترین منطقه است. کامچاتکا دارای ده درصد آتشفشان های فعال جهان بوده و به همین خاطر، مقصدی فوق العاده برای گردشگری هیجانی به شمار می رود.

این شبه جزیره که از پایگاه های ناوگان زیردریایی اتمی روسیه بوده است تا سال ۱۹۹۰خارج از دسترس مسافران خارجی بود که به نوعی باعث محافظت از زیبایی های طبیعی این منطقه نیز شد و تنها از اوایل دهه ۹۰ گردشگری در کامچاتکا اهمیت زیادتری پیدا کرد.

فرادید
     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

resized_160001_216

زیباترین کشور جهان کجاست؟

آریامن – در نظر کاربران Rough Guide (راهنمای گردشگری) اسکاتلند زیباترین کشور جهان نام گرفت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *