Menu
عکس پروفایل پسرانه

فقط ۴ ورزشگاه برای لیگ برتر نوزدهم آماده می شود – عکس پروفایل دخترونه فانتزی

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از اتفاقات تلخی که در لیگ برتر هجدهم رخ داد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تاکید کردند که ورزشگاه ها باید شرایط استاندارد داشته باشندو حتی شورای امنیت کشور نیز خواهان ایجاد شرایط ایمنی و امنیتی مناسب برای برگزاری مسابقات فوتبال شد. بازدید و بازرسی از ورزشگاه ها جهت استانداردسازی و ایمن سازی ورزشگاه ها از سوی نمایندگان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال انجام شده و در برخی شهرها بخشی از این الزامات تامین شده است. با این حال هنوز تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله زیادی باقی مانده است.

در بهترین حالت فقط ۴ ورزشگاه آزادی تهران، نقش جهان اصفهان، امام رضا(ع) مشهد و یادگار امام تبریز ممکن است برای برگزاری مسابقات لیگ برتر آماده شوند. البته در بین این ۴ ورزشگاه فقط وضعیت ورزشگاه های آزادی و نقش جهان اصفهان مطلوب تر از سایر ورزشگاه هاست. سایر ورزشگاه ها هنوز فاصله زیادی با وضعیت مطلوب ایمنی و امنیتی دارند. با این حال باید دید مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چه تصمیمی در این رابطه خواهند گرفت.

طبق برنامه قبلی و پیشنهادی اعلام شده به باشگاه ها قرار بود لیگ برتر نوزدهم از تاریخ ۸ و ۹ مرداد آغاز شود اما به دلیل شرایطی که در ورزشگاه ها وجود دارد زمان جدیدی برای آغاز رقابت های لیگ برتر اعلام نشده است.

انتهای پیام/

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *