Menu
عکس پروفایل پسرانه

مایکروسافت، پاورشل ۷ را برای تمامی پلتفرم‌ها معرفی کرد – عکس پروفایل غمگین

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

مایکروسافت تنها یک هفته پس از انتشار گسترده‌ی پاورشل ۶.۲، نسخه‌ی ارتقایافته‌ی آن را برای تمامی پلتفرم‌ها معرفی کرده است. به‌روزرسانی جدید پاورشل این زبان برنامه‌نویسی را مستقیما به‌ نسخه‌ی ۷ ارتقا می‌دهد. 

ردموندی‌ها در اطلاعیه‌ای رسمی ضمن معرفی پاورشل ۷، توضیحات مفیدی درباره‌ی آن داده‌اند. درواقع در اطلاعیه‌ی رسمی مایکروسافت، دلیل ارتقای پاورشل از نسخه‌ی ۶.۲ به نسخه‌ی ۷ به‌وضوح ذکر شده است. مایکروسافت در اطلاعیه‌اش می‌گوید:

میزان استفاده از پاورشل کُر (PowerShell Core) در دو سال اخیر به‌‌طور درخورتوجهی افزایش یافته است؛ بخش اصلی این پیشرفت ازطریق کاربران لینوکس به‌دست آمده و این نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری ما روی این سیستم‌عامل جواب داده است. بااین‌حال، بررسی‌هایمان نشان می‌دهد میزان استفاده‌ی کاربران ویندوز از پاورشل برخلاف لینوکس، با پیشرفت زیادی مواجه نشده است. این موضوع برایمان شگفت‌آور است؛ چراکه پاورشل محبوبیتش را ازطریق سیستم‌عامل ویندوز به‌دست آورد.

انتشار نسخه‌ی جدید پاورشل با عنوان نسخه‌ی ۷، به مایکروسافت امکان می‌دهد سازگاری بهتری بین نسخه‌های مختلف پاورشل در سیستم‌عامل‌های مقصد به‌وجود آورد.

مایکروسافت می‌گوید قصد دارد پاورشل ۷ را در مِی‌۲۰۱۹ (برابر با اردیبهشت‌وخرداد۱۳۹۸) دردسترس کاربران قرار دهد. 

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *