Menu
عکس پروفایل پسرانه

معاون فرهنگی سپاهان: مربیان و باشگاه ها باید از تجهیز ورزشگاه ها استقبال کنند – عکس های زیبای پسرونه خفن آریامن

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

به گزارش خبرگزاری فارس، محسن شکل آبادی در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد الزام باشگاه ها از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بر استاندارد سازی و تجهیز ورزشگاه ها، گفت: این موضوع باید از سال های قبل انجام می شد که این اتفاق رخ نداده، استاندارد سازی ورزشگاه ها از ابتدایی ترین موضوعات در فوتبال امروز جهان است و هم باعث راحتی تماشاگران است و هم به مسئولان اجرایی در برگزاری بهتر و مطلوب تر مسابقات کمک می کند. از نظر امنیتی هم شرایط بهتری را در ورزشگاه ها ایجاد خواهد کرد. 
وی افزود: تجهیز ورزشگاه ها باید زودتر رخ می داد زیرا پروسه ای زمانبر است و به همین دلیل هم مسابقات به تعویق افتاده است با این حال باشگاه ها باید سعه صدر داشته باشند زیرا برای بهتر شدن شرایط ورزشگاه ها باید هزینه هایی هم داد که یکی از آنها تعویق مسابقات است که باشگاه ها باید با این مساله همکاری کنند.

معاون فرهنگی باشگاه سپاهان تصریح کرد: مسئولان باشگاه ها قطعا با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برای استاندارد سازی ورزشگاه ها همکاری خواهند کرد و مربیان هم باید صبر بیشتری به خرج بدهند تا این پروژه به سرانجام برسد. نباید علیه سازمان لیگ موضع گیری شود و هرکدام از اهالی فوتبال باید نقش خود را برای استاندارد سازی و تجهیز ورزشگاه ها ایفا کنند. 

وی افزود: شاید در این فصل هم برای اجرای کامل این پروژه مشکلاتی پیش بیاید اما نباید دلسرد شد و قطعا در فصول آینده شرایط بهتر و بهتر خواهد شد. قطعا با تجهیز ورزشگاه ها شاهد جو فرهنگی مثبت تری در ورزشگاه ها خواهیم بود و تغییرات مثبتی را در  رفتار و فرهنگ هواداری تیم ها شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/ا

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *