معماری
خانه / اخبار / اخبار اقتصادی / مقدار سود سهام عدالت اعلام شد
loading...

مقدار سود سهام عدالت اعلام شد

http://ariaman-mg.ir/wp-content/uploads/44210_541.jpg

 

دکتر پور حسینی رییس سازمان خصوصی سازی در واکنش به خبر واریز سود سهام عدالت در شهریور ماه گفت:  زمان واگذاری آن بستگی به واریز سود سهامها به وسیله شرکتها است که تا به امروز مقداری ناچیزی از آن حصول شده است که البته طبیعی است چرا که شرکتها هنوز برای واریز آن فرصت دارند و اکنون زمان کوتاهی از تصویب دریافت سود از آنها برای پرداخت به مردم گذشته است .
پور حسینی با بیان اینکه بنای سازمان خصوصی سازی این است که سود را در سه قسمت بپردازد گفت: مثلا در شهریور ماه که بخش اول پرداخت شد در فاصله سه ماه یعنی تا آذرماه  بخش دوم سود پرداخت شود و در اسفند ماه  ما بقی سود پرداخت شود.
وی با بیان اینکه با توجه به سهام موجود و مشمولینی که سود به آنها تعلق پیدا کرده است گفت: برای کسانی که دارای یک میلیون سهم هستند در حدود ۱۵۰ هزار تومان سود عملکرد سال ۱۳۹۵  اختصاص پیدا خواهد کرد و  به همین درصد افرادی که داری سهام هستند به میزان سهام سود دریافت خواهند مثلا اگر افرادی دارای ۵۰۰ هزار تومان سهام هستند حدود ۵۰ درصد این مبلغ را دریافت خوهند کرد.
پور حسینی با بیان اینکه برای اولین بار در ده سال گذشته با دریافت مجوزهای لازم سود بین سهامداران عدالت پخش می شود گفت: با رعایت تمامی مقررات لازم ۱رداخت سود به مردم تعلق خواهد گرفت.
رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه این سود به مرور به مشمولان تعلق خواهد گرفت و گفت: از طریق شماره شبا که از آنها در سامانه ثبت شده است سود سهام عدالت واریز خواهد شد . بنابراین از ۵۳ میلیون مشمول فقط امکان واریز سود ۲۷ میلیون نفری که شماره شبا آنها ثبت شده است امکان خواهد داشت.
     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

یارانه

یارانه آذر ماه ۹۶ کی واریز خواهد شد

یارانه آذر ماه ۹۶ کی واریز می شود؟ هشتاد و دومین مرحله از پرداخت یارانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *