Menu
عکس پروفایل پسرانه

ممبینی:تغییراتی را در دپارتمان داوری ایجاد خواهیم کرد/باید دانش داوری را در سطح کشور ارتقا دهیم – عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص آریا من

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی در حاشیه مراسم معارفه خود گفت: از مهدی تاج و اعضای هیات رئیسه فدراسیون از اینکه به من اعتماد کردند و مسئولیت سنگین داوری کشور را به من دادند، تشکر می کنم. من تمام تلاشم را در این زمینه خواهم کرد تا برای جامعه داوری کشور مثمر ثمر باشم.

وی در ادامه افزود: با همکاری دوستان در دپارتمان باید  نقطه قوت داوران را پررنگ کنیم. همچنین با تلاش مضاعف و ایده های جدید تغییراتی را در این زمینه ایجاد خواهیم کرد. امیدوارم فضایی ایجاد شود که کار برای داوران راحت  تر شود. فدراسیون فوتبال مثل همیشه تمام سعی خود را در این زمینه خواهد کرد تا بهترین امکانات در اختیار داوران قرار دهد.

رئیس کمیته داوران و عضو هیات رئیسه فدراسیون در پایان اظهار داشت: مدیران‌عامل، مربیان و بازیکنان باشگاه‌ها باید به تغییرات جدید قوانین داوری آشنا باشند.همچنین به این نکته واقف باشیم که یک انسان مانند خودمان بازی‌ها را قضاوت می کند و ممکن است اشتباهاتی هم نیز داشته باشد.البته باید ضریب خطاها را به حداقل برسانیم و دانش داوری را در سطح کشور ارتقا دهیم.

انتهای پیام/ر

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *