Menu
عکس پروفایل پسرانه

عکس پروفایل، بیوگرافی مژگان صابری بازیگر و عکس

بیوگرافی مژگان صابری بازیگر فیلم شعله ور + عکس

بیوگرافی مژگان صابری بازیگر فیلم شعله ور + عکس

بیوگرافی مژگان صابری بازیگر فیلم شعله ور

مژگان صابری بازیگر، با بازی در فیلم “شعله ور” به کارگردانی حمید نعمت الله که اولین کار سینمایی این بازیگر محسوب می شود پا به عرصه سینما گذاشت. فیلم “شعله ور” در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به اکران درآمد. مژگان صابری با حضور در نشست خبری پس از اکران فیلم “شعله ور” با حرکات عجیب خود باعث شد که مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد. حمید نعمت‌اله کارگردان فیلم شعله‌ور گفت که مژگان صابری بازیگر فیلمش برخلاف آنچه برخی می‌گویند اوتیستیک نیست.

حمید نعمت الله: «مژگان صابری اوتیسم ندارد و آنچه مورد توجه قرار گرفته مدل رفتاری این بازیگر است و در دنیای امروز به افراد اجازه داده می شود خودشان باشند»

عکس های مژگان صابری

عکس های مژگان صابری

بیوگرافی مژگان صابری

بیوگرافی مژگان صابری

عکس های مژگان صابری

عکس های مژگان صابری

واکنش حانیه زاهد به صحبت های مختلف در مورد مژگان صابری

رفتارهای عجیب مژگان صابری در نشست خبری فیلم شعله ور که روز گذشته در پردیس سینمایی ملت برگزار شد ، همه را متعجب کرد و شایعات فراوانی در خصوص او شکل گرفت. در ساعات ابتدایی انتشار تصاویر مژگان صابری عده ای گمان کردند که خانم بازیگر جوان به دلیل شلوغی فضا و نا آشنا بودن موذب است و دلیل رفتارهای او این ماجرا است ، اما عده ای دیگر در مقابل او جبهه گرفتند و ماجرای علاقه به شهرت را درباره خانم بازیگر مطرح کردند اما گروهی دیگر همه اینها راکنار گذاشته و خبر از ابتلای مژگان صابری به بیماری اوتیسم دادند. انتشار این شایعات باعث شد تا حانیه زاهد از عکاسان فعال در حوزه سینما و تلویزیون که این روزها حضور فعالی در جشنواره فیلم فجر دارد با انتشار پستی درباره علت رفتار مژگان صابری و شایعه بیماری اوتیسم او توضیح داد.

حانیه زاهد : «پیرو جنجالهای اخیر در مورد ایشون باید عرض کنم که: ایشون اوتیسم نَدارند ، توجه کنید،نَدارند
بنده شخصا سوال کردم از عوامل و کارگردان حتی خواستم با خودش تماس بگیرن که گرفتن و به من گفتن خودش هم گفته نه همچین چیزی نیست ، تم رفتاری ایشون شخصی و متعلق به خودش هست
حتی دوستان و هم کلاسی های ایشون که ایشون رو میشناسن هم گفتن به من تم خودش اینطوریه. در ضمن هیچکس ایشونو مسخره نکرد برای همه فقط عجیب بود و شاید جالب نکته ی مهم تر از همه ی اینها افراد اوتیسمی افراد مشکل داری نیستن ،مشکلات رفتاری دارن اما مثل بقیه هستن فقط کمی باید درک بشن و البته زود هم درمان بشن و باید فهمیدشون کما اینکه در دنیا افراد نابغه ایی هستن که دارای اوتیسم هستن پس هر رفتار غیر عادی رو به بیماریهای گوناگون نسبت ندهیم ، لطفا لطفا به دیگرانی که نمیدونن هم انتقال بدین این مطلب رو و نکته ی اخر همه میدونن که در نشستهای خبری شکار میشن و زیر ذره بین هستن پس کسی نمی تونه عکاس ها رو مورد شماتت قرار بده چون اونها فقط وظیفه شون رو انجام دادن . و در آخر امیدوارم هر جا هست موفق باشه.

اوتیسم یک اختلال رشدی مغزی است که به وسیله آسیب در تقابلات (مداخلات) اجتماعی و ارتباط و همچنین رفتارهای تکراری و ویژه تقسیم‌بندی می‌شود، این علایم همگی پیش از سه سالگی کودک ایجاد می‌شود. اوتیسم بسیاری از بخش‌های مغز را تحت تأثیر قرار می‌دهد و این که چطور این اتفاق رخ می‌دهد، هنوز درک نشده‌ است.

🍐🍐🍐🍐 خودش میگه نداره مردم برای من کامنت میذارن داره😂اصن به شما چه به ما چه

والا منم بعضی وقتا رفتارای غیر عادی دارم هممون داریم ،بهتر نیست بگذریم به چیزای دیگه بپردازیم در ضمن نصف این حرفا از خود کامنتای مردم شروع شد که با دیدن عکسها قضاوت کردن و توهین کردن.»

واکنش حانیه زاهد به صحبت های مختلف در مورد مژگان صابری

واکنش حانیه زاهد به صحبت های مختلف در مورد مژگان صابری

آدرس اسنتاگرام حانیه زاهد : https://www.instagram.com/hanieh.zahed/

تصاویر مژگان صابری در نشست خبری فیلم شعله ور

عکس های مژگان صابری

عکس های مژگان صابری

عکس های مژگان صابری

عکس های مژگان صابری

عکس های مژگان صابری

عکس های مژگان صابری

مـــوج بــــاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *