معماری
خانه / اخبار / اخبار انتخابات / میرسلیم بلاخره در انتخابات می ماند یا نه!
loading...

میرسلیم بلاخره در انتخابات می ماند یا نه!

به گزارش آریامن، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شورای مرکزی این حزب پیش از این تصویب کرده است که نامزد ما یعنی مصطفی میرسلیم تا پایان مناظره‌ها در صحنه بماند اما تصمیم‌گیری بعدی به پس از مناظره‌ها موکول شده است.
محمدنبی حبیبی درباره ارزیابی خود از جایگاه مصطفی میرسلیم نامزد حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری نسبت به سایر نامزدهای انتخابات، اظهار کرد: من برای همه نامزدها احترام قایلم و معتقدم هر کدام از آنها بر اساس احساس وظیفه به میدان آمده‌اند اما معتقدم مصطفی میرسلیم تاکنون به وجه شایسته‌ای در عرصه انتخابات حاضر شده است.

به گزارش آریامن، وی در ادامه افزود: میرسلیم آنچه ما نسبت به او باور داشته‌ایم را نشان داده است و معتقدیم در ادامه هم خواهد توانست بیشتر شایستگی خود را به اثبات برساند.

این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این پرسش که آیا موتلفه تاکنون درباره وضعیت میرسلیم نظرسنجی در جامعه انجام داده است، خاطرنشان کرد: ما خودمان تاکنون نظرسنجی انجام نداده‌ایم اما از نتیجه سایر نظرسنجی‌ها استفاده می‌کنیم البته معتقدیم نظرسنجی اصلی باید پس از پایان مناظره‌های انجام شود. در حال حاضر همه نامزدها باید برنامه‌های خود را به مردم ارایه کنند و نظرسنجی نهایی بعد از مناظره‌ها انجام شود.

حبیبی در پاسخ به این پرسش که اگر میرسلیم در نظرسنجی‌ها رأی پایینی داشت به نفع دیگران کنار خواهد کشید، گفت: شورای مرکزی حزب پیش ازا ین تصویب کرده است که نامزد ما تا پایان مناظره‌ها بماند اما تصمیم‌گیری بعدی پس از مناظره‌ها انجام می‌شود. ما پس از پایان مناظره‌ها هم از نتیجه نظرسنجی استفاده کرده و هم با همفکران خود مشورت خواهیم کرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان افزود: ما اطلاعات و مشورت‌ها را در اختیار شورای مرکزی حزب قرار می‌دهیم و شورای مرکزی بر اساس این اطلاعات و مشورت‌ها تصمیم جدید خود را خواهد گرفت.
منبع ایسنا

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

خانه یکی از دولتی‌ها حدود ۴۰ میلیارد تومان است نجومی‌بگیران آزادند

خانه یکی از دولتی‌ها حدود ۴۰ میلیارد تومان است / نجومی‌بگیران آزادند

محمدی‌زاده اعلام کرد که یکی از مسئولان ارشد دولت یازدهم خانه ۴۰ میلیاردی دارد. به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *