معماری
خانه / اخبار / حوادث / نجات از اعدام با پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان
loading...

نجات از اعدام با پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان

نجات از اعدام با پرداخت 500 میلیون تومان

پسر جوانی که در جریان بازی والیبال دوستش را به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود، توانست رضایت خانواده مقتول را جلب کند و با پرداخت۵۰۰میلیون تومان از قصاص نجات یابد.

 

به گزارش آریامن، این حادثه مرگبار در جریان نزاع خونین دو جوان در بوستان اقاقیا واقع در بلوار ابوذر تهران اتفاق افتاد.

دراین ماجرا جوان ۲۵ ساله‌ای به نام اشکان به قتل رسید و ضارب- فرید ۱۹ساله-نیز توسط مأموران کلانتری دستگیر شد.

متهم در بازجویی به کارآگاهان جنایی گفت: در بوستان مشغول بازی والیبال بودیم که برسرموضوع پیش پاافتاده‌ای با هم جروبحث کردیم. بعد هم با چاقوی کوچکی که در جیبم بود ضربه‌ای به او زدم.»

فرید در دادگاه کیفری استان تهران به اتهام قتل عمد به قصاص نفس محکوم شد و دیوانعالی کشور هم این حکم را تأیید کرد. اما سرنوشت این نوجوان به گونه‌ای دیگر رقم خورد و خانواده‌اش توانستند با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت ۵۰۰میلیون تومان مانع اجرای حکم اعدام شوند.

بدین ترتیب متهم صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی واعظی -مستشار دادگاه- تشکیل شده بود در برابر دادرسان قرار گرفت تا ازجنبه عمومی جرم محاکمه شود.

فرید که حالا ۲۳ ساله شده است، گفت:من اشتباه کردم و هرگز نباید با اشکان دعوا می‌کردم. اگر چاقو همراهم نبود الان اشکان زنده بود ومن هم در زندان نبودم وچند خانواده نیزبا مصیبت و مشکلات روبــــــه‌رو نمی شدند. من اتهام را قبول دارم و از اولیای دم به خاطر اینکه از حق قصاص خودشان گذشت کردند ممنونم.»

پس از اظهارات عامل قتل قضات وارد شور شدند و قراراست بزودی حکمشان را صادرنمایند.

برنا

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

پسر جیرفتی کتک مدیر مدرسه

ماجرای کتک خوردن پسر جیرفتی از مدیر مدرسه + عکس

کتک خوردن پسر جیرفتی دو روز است که تصویر و خبری در شبکه های اجتماعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *