Menu
عکس پروفایل پسرانه

«نسل امروز» روی آنتن شبکه پنج می‌رود/ پرداخت شفاف به موضوعات فرهنگی و اجتماعی – عکس پروفایل شاد

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

به گزارش خبرگزاری فارس، مریم فیروزی تهیه‌کننده برنامه «نسل امروز» درباره هدف این برنامه، گفت: بارویکرد رئیس سازمان و همچنین تاکید مدیر شبکه پنج در این برنامه تلاش می‌کنیم با پرداختی شفاف و مستدل به مسائل فرهنگی و اجتماعی، آنچه دغدغه جوانان ایران امروز است با حضور خود آنان بررسی شود.

وی افزود:در هر قسمت از برنامه در کنار یک کارشناس خبره و نام آشنا یک نسل امروزی به نمایندگی از جوانان حضور خواهد داشت تا حرف دل آنان بدون واسطه طرح و شبهات برطرف شود.

فیروزی اظهارداشت: به دنبال جنجال نیستیم اما در بیان مسائل شفاف خواهیم بود و امیدواریم تریبون نسل امروز برای مسئولان به ویژه در مسائل فرهنگی و اجتماعی باشیم.

مریم فیروزی که تهیه‌کنندگی برنامه اردیبهشت را نیز در کارنامه خود دارد، گفت: یک تیم کارشناسی مطالعات خود را درباره موضوعات و دغدغه‌های واقعی مردم به ویژه نسل امروز از ماه‌ها پیش آغاز کرده تا با طرح مباحثی غیر تکراری بتواند به حل مشکلات کمک کند. سردبیر این برنامه نیز یکی از نسل امروزی‌های اهل فرهنگ و رسانه است.

برنامه «نسل امروز» از هفته پایانی بهمن ماه ۹۷، جمعه صبح‌ها از شبکه ۵سیما مهمان  مردم خواهد بود.

انتهای پیام/ 

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *