معماری
خانه / اخبار / هشدار هواشناسی: دمای هوای کشور گرم تر می شود
loading...

هشدار هواشناسی: دمای هوای کشور گرم تر می شود

کوروش محمدپور اظهار داشت: در نیمه شمالی و سواحل خزر هوا گرمتر شده و در گیلان امروز و فردا دما به ۴۴ درجه بالای صفر می رسد. به مسافرانی که قصد سفر سواحل خزر را دارند هشدار می دهیم از شنا در دریا طی امروز و فردا خودداری کنند. طول موج در سواحل مازندران به نیم متر می رسد.

http://ariaman-mg.ir/wp-content/uploads/هواشناسی.jpg

دمای هوای کشور گرم تر می شود :

کوروش محمدپور اظهار داشت: براساس نقشه های پیش یابی با شمالی شدن جریانات بادهای گرم هوا در نیمه شمالی کشور در سه روز آینده گرمتر می شود. صبح امروز هوای تهران و البرز دو درجه و قزوین نسبت به روز قبل سه درجه گرمتر شده است.

وی ادامه داد: در نیمه شمالی و سواحل خزر هوا گرمتر شده و در گیلان امروز و فردا دما به ۴۴ درجه بالای صفر می رسد. به مسافرانی که قصد سفر سواحل خزر را دارند هشدار می دهیم از شنا در دریا طی امروز و فردا خودداری کنند. طول موج در سواحل مازندران به نیم متر می رسد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه بارش در جنوب شرق کشور از امروز آغاز می شود، تاکید کرد: با توجه به وقوع پدیده مانسون از امروز انتظار داریم در جنوب شرق کشور شاهد بارش پراکنده باران باشیم. امروز دمای هوای کرمان نسبت به روز قبل ۶ درجه کاهش یافته است.
محمدپور از کاهش گرد و غبار در جنوب غرب کشور خبر داد.
     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

ماجرای تست قند خون رایگان

ماجرای تست قند خون رایگان

ماجرای تست قند خون رایگان اگر افرادی به درب منزل شما آمدند و گفتند از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *