معماری
خانه / اخبار / بین الملل / هندوانه‌های بمب‌گذاری شده؛ جدیدترین ابتکار طالبان برای کشتار!
loading...

هندوانه‌های بمب‌گذاری شده؛ جدیدترین ابتکار طالبان برای کشتار!

مطبوعات غربی فاش کردند گروه طالبان برای انجام اقدامات تروریستی خود علیه نیروهای دولتی افغانستان، از هندوانه‌های بمب‌گذاری شده استفاده می‌کند.

به گزارش آریامن؛ پایگاه اینترنتی العهد لبنان نوشت: عناصر طالبان برای انجام دادن اقدامات تروریستی علیه نیروهای دولتی افغانستان و نیروهای خارجی موجود در این کشور هندوانه‌ها را بمب‌گذاری می‌کنند.

برخی گزارش‌های مطبوعاتی غربی راه‌های جدیدی را فاش کردند که جنبش تروریستی «طالبان» در افغانستان برای انجام دادن اقدامات تروریستی علیه نیروهای دولتی افغانستان و نیروهای خارجی موجود در این کشور استفاده می‌کند.

هندوانه‌های بمب‌گذاری شده؛ جدیدترین ابتکار طالبان برای کشتار!+ تصاویر

در شبکه‌های اجتماعی چندین تصویر منتشر شده است که توسط برخی از خبرنگاران افغان، از مراکز «طالبان» درز کرده است و در این تصاویر نحوه جاسازی‌سازی بمب‌ها در هندوانه نشان داده می‌شود.

این تصاویر یکی از افراد «طالبان» را نشان می‌دهد که در حال جاسازی مواد منفجره در هندوانه است و برای اینکه مواد منفجره مخفی باشد، آن‌ها را در هندوانه جاسازی می‌کند.

هندوانه‌های بمب‌گذاری شده؛ جدیدترین ابتکار طالبان برای کشتار!+ تصاویر

خبر جاسازی مواد منفجره در هندوانه پس از آن منتشر شد که نیروهای افغان و غربی شیوه‌های این گروه تروریستی را فاش کردند و این باعث شد «طالبان» برای رسیدن به اهداف تروریستی و خرابکارانه خود، راه‌های جدیدی ابداع کند.
طالبان در هندوانه نیز بمب جاسازی می‌کند!

باشگاه خبرنگان جوان

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

اخبار  بین الملل ,خبرهای  بین الملل ,دولت انگلیس

وزیر تنهایی در انگلیس

  دولت انگلیس وزیر جدیدی را با عنوان “وزیر امور تنهایی” منصوب کرده که به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *