معماری
خانه / اخبار / اخبار اقتصادی / وزیر پیشنهادی اقتصاد از سود سهام عدالت خبر داد
loading...

وزیر پیشنهادی اقتصاد از سود سهام عدالت خبر داد

خبر وزیر پیشنهادی اقتصاد از سود سهام عدالت

کرباسیان از توزیع سود سهام عدالت خبر داد و گفت: به زودی مشمولان سهام عدالت از سود بنگاه‌های واگذار شده، بهره‌مند می‌شود و البته در گام‌های بعدی سود مالکانه را نیز دریافت خواهند کرد.

وی در جلسه رأی اعتماد خود به اقدامات مطرح شده طی ماه‌های اخیر در خصوص شورای رقابت و عملکرد آن که البته مورد انتقاد وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم هم قرار داشت، پایان داد و گفت: در دولت دوازدهم شورای رقابت تقویت شده تا فعالیت‌های انحصاری را از میان بردارد؛ ضمن اینکه بهبود محیط کسب و کار را در اولویت بیشتری نسبت به واگذاری بنگاه‌های دولتی دانست.

وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی همچنین به رفع مقررات مخل کسب و کار و رونق آن نیز اشاره کرد و گفت: اجرای پنجره واحد و سامانه جامع گمرکی را به طور جدی در دولت دوازدهم گسترش خواهیم داد و در قالب کاهش صدور مجوزهای لازم، بخش خصوصی را تقویت خواهیم کرد.

اقتصادنیوز

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

یارانه

یارانه آذر ماه ۹۶ کی واریز خواهد شد

یارانه آذر ماه ۹۶ کی واریز می شود؟ هشتاد و دومین مرحله از پرداخت یارانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *