Menu
عکس پروفایل پسرانه

۳۳ پروژه بهزیستی در استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد‌ – عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص آریا من

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهزاد ستاری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی شده تا همزمان با ایام‌الله دهه فجر امسال ۳۳ پروژه بهزیستی در سطح استان اردبیل به بهره‌برداری برسد که در این زمینه مقدمات لازم فراهم شده است.

وی با اشاره به پروژه‌های در نظر گرفته شده برای افتتاح بیان کرد: هشت مهد کودک شهری و روستایی، ۱۱ مرکز مشاوره تخصصی و عمومی، سه پایگاه اجتماعی، سه انجمن و موسسه خیریه، دو کلینیک مددکاری و یک واحد مسکن مددجویی از جمله پروژه‌هایی است که آماده بهره‌برداری در ایام‌الله دهه فجر در استان است.

طرح‌های پژوهشی برای ارتقای خدمات‌رسانی به جامعه هدف بهزیستی اردبیل اجرا می‌شود
۹۰۰۰ نفر از افراد پشت نوبت در بهزیستی اردبیل پذیرش شدند
۱۴۸ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی اردبیل احداث شد

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با اشاره به حمایت از ۳۷ هزار نفر در سطح استان اردبیل توسط این نهاد گفت: امسال با سهمیه اختصاص یافته به استان اردبیل توانستیم ۹ هزار نفر از افراد پشت نوبت را زیر پوشش بهزیستی دراوریم تا زمینه برای خدمات‌رسانی به این افراد فراهم شود.

ستاری از افزایش ۴٫۳ برابری افزایش مستمری مددجویان بسهزیستی در سال ۹۷ خبر داد و افزود: برای حمایت از اقشار تحت حمایت امسال سبد کالا در سه مرحله به مددجویان این نهاد ارائه شده است و یک مرحله نیز تا پایان سال پرداخت خواهد شد.

وی در مورد فعالیت مراکز روزانه و شبانه نگهداری از معلولان در استان تصریح کرد: در حال حاضر ۴۴ مرکز روزانه و شبانه معلولان در استان فعال بوده و بیش از دو هزار و ۴۵ نفر از خدمات این مرکز بهره‌مند می‌شوند و امسال ۱۲۰ میلیارد ریال به این مرکز اعتبار تخصیص یافته است.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با اشاره به فعالیت‌های اشتغالزایی برای مددجویان این نهاد اظهار کرد:‌ تعهد اشتغال بهزیستی استان برای سال ۹۷ ایجاد ۹۶۰ فرصت شغلی برای مددجویان بوده که تاکنون برای ۶۷۵ نفر اشتغال ایجاد شده است.

انتهای پیام/ش

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *