Menu
عکس پروفایل پسرانه

۲۸ کانون بوی نامطبوع در جنوب تهران شناسایی شد – متن پروفایل جالب

آریامن – مجله اینترنتی عکس پروفایل خاص

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران در کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران اظهار داشت: ۲۸ کانون درخصوص انتشار بوی نامطبوع در جنوب تهران شناسایی شده است و چند کانون آن منشا بسیاری از بوهای نامطبوع تهران است. ۱۳۵ واحد را تاکنون شناسایی کرده‌‌ایم و وضعیت زیست محیطی دامداری‌های مشکلات حدی در این خصوص ایجاد کرده است. 

وی گفت: از نزدیک‌ترین واحد دام‌گستر در جنوب تهران به بزرگراه ۱۵۰۰ متر فاصله است و در ضلع شرقی اتوبان قرار گرفته است. 

رستگاری ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات تخلیه و رهاسازی فاضلاب دام است و همینطور رهاسازی پسماندها و کمبود فضای سبز که اگر به این موارد توجه ویژه‌ای نشود همچنان بوی نامطبوع در محدوده جنوب تهران و فرودگاه بین‌المللی وجود خواهد داشت. 

معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران ادامه داد: دپو غیراصولی فضولات دامی در فضای باز یکی دیگر از موارد بوی نامطبوع در این محدوده است که باید هرچه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام شود. 

انتهای پیام/

 

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و … می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *