معماری
خانه / اخبار / اخبار ورزشی / رحمانی: ۵۰۰ میلیونی که از استقلال گرفتم زهرمارم شد
loading...

رحمانی: ۵۰۰ میلیونی که از استقلال گرفتم زهرمارم شد

رحمانی - آریامن

رحمانی: ۵۰۰ میلیونی که از استقلال گرفتم زهرمارم شد / دلم می‌خواهد جدا شوم؛ روی زمین نمی‌مانم!

بازیکن استقلال گفت: مشکلی با علی آقا ندارم اما کسی از من دفاع کرد و بگوید او مازاد نیست؟!

به گزارش آریامن به نقل از خبرگزاری فارس، بختیار رحمانی پس از حضور در باشگاه و جلسه با مسئولان باشگاه در جمع خبرنگاران گفت: نمی‌دانم چه بگویم همه دیدند که چقدر با اسم من در رسانه‌ها بازی شد. مشکلی با علی آقا ندارم اما کسی از من دفاع کرد و بگوید او مازاد نیست؟!

وی ادامه داد: چقدر در حقم نامردی کرده‌اند. اگر من در لیست مازاد نبودم چرا هیچکس مصاحبه نکرد و آن را تکذیب نکرد؟ اعصابم خراب است. کسی هم جوابم را نمی‌دهد. من از استقلال می‌روم. اصلا می‌روم و خانه می‌نشینم و بازی نمی‌کنم.

وی در مورد اینکه با علیرضا منصوریان صحبت کرده است، گفت: نه با علی‌ آقا حرف نزده‌ام دو سه روز پیش با محمد آقا (خرمگاه) صحبت کردم. چرا هیچکس جوابم را نمی‌دهد؟ هر چه زنگ زدم جوابم را نمی‌دهند. من با محمد آقا صحبت کردم. با هیچکس هم مشکلی در استقلال ندارم اما کار درست این بود که زودتر می‌گفتند که ما در لیست مازاد هستیم. میثم مجیدی ۱۰ پیشنهاد داشت.

بازیکن استقلال تصریح کرد: اکنون می‌گویند در لیست مازاد هستید و باید پول هم بدهید تا جدا شوید! مگر می شود هم در لیست مازاد بود و هم پول داد. من می‌خواهم جدا شوم. احساس می‌کنم من به درد کادر فنی نمی‌خورم.با شرایطی که پیش آمده وضعیت خوب نیست. این همه فشار بر روی من است. حتی خانواده‌ام زجر می‌کشند.

بختیار رحمانی در مورد اینکه اگر باشگاه استقلال با جدایی‌اش موافقت نکند چه می‌کند، گفت: هیچی! می‌مانم و پولم را می‌گیرم و کار می‌کنم اما وقتی در صورت‌ها آدم نگاه می‌کند همه چیز را می فهمد. اگر من در لیست خروجی استقلال نبودم چرا یک نفر این حرف را نزد و مصاحبه نکرد. ته دلم این است که از استقلال جدا شوم. با شرایطی که پیش آمده یک نفر از من حمایت نمی‌کند.

بازیکن استقلال با اشاره به وضعیتش در این باشگاه گفت: حرفم را زده‌ام. به افتخاری مدیر باشگاه هم صحبتم را کردم اما دوباره فردا باید بیایم. نمی‌دانم چرا کار را تمام نمی‌کنند؟! من روی زمین نمی‌مانم. البته نمی‌خواهم درباره پیشنهادهایم صحبت کنم. امشب هم با عمو نصی در مورد مسائل فنی حرف می‌زنم. ان‌شاءالله تکلیفم زودتر مشخص شود.

رحمانی افزود:همه می‌دانند که من برای حضور در استقلال از چه چیزهایی گذشتم و تاوانش را هم دادم. مقصر فنی هم خودم هستم. ۵۰۰ میلیونی که از استقلال گرفتم زهرمارم شد. حاضر بودم ۵۰۰ میلیون تومان هم بدهم تا این بلاهایی که امسال برایم افتاد رخ نمی‌داد.

منبع: farsnews.com

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس

رفتار زننده بیرانوند با یک هوادار پرسپولیس ، پس از پایان بازی دو تیم پرسپولیس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *