معماری
خانه / بهداشت و سلامت / راه های شگفت انگیز کاهش استرس
loading...

راه های شگفت انگیز کاهش استرس

استرس - آریامن

بسیاری از ما به طور کامل سالم نیستیم. ما اغلب یا همه چیز را رعایت می کنیم یا هیچ چیز را رعایت نمی کنیم که این به سلامتی ما ضرر می زند.

اگر شما نمی توانید هر روز با شور و اشتیاق باشید، یا رژیم غذایی شما مشکل دارد یا اینکه شما نمی توانید میزان استرس خود را کنترل کنید. استرس اگر به اندازه مطلوب باشد بسیار مفید و در خیلی مواقع باعث پیشرفت فرد می شود ولی استرس بیش از اندازه باعث از دست دادن روحیه فرد و پس رفت او می شود. اگر شما از دسته دوم هستید ما روش هایی را برای کم کردن استرس شما پیشنهاد می دهیم.

یکی از این راه ها ورزش کردن و قدم زدن استکه باعث افزایش روحیه شما می شود ولی تحقیقات نشان داده که ورزش زیاد و بیش از اندازه خود نیز باعث ایجاد استرس می شود.

اگر مسئله شما این است که نمی توانید به باشگاه بروید می توانید بدوید و به جای استفاده از آسانسور از پله بروید.

یکی از کار هایی که برای کاهش استرس می توانید انجام دهید، نقاشی کشیدن است هر چیزی که در ذهنتان است بر روی کاغذ بیاورید و بکشید. توجه داشته باشید که فقط کودکان نقاشی نمی کشند. شما نیز می توانید نقاشی بکشید.

تهیه شده در بخش بهداشت و سلامت آریامن

منبع:

کتاب stress levels

     

درباره ی آریامن

آریامن یک مجله ی اینترنتی است برای تمام سلیقه ها و شامل همه نوع مطلب اعم از علمی، تاریخی، آشپزی، پزشکی، سبک زندگی و ... می شود. هدف از ایجاد این وبسایت خدمت رسانی هر چه بیش تر به مردم شریف ایران بوده و تلاش می شود جدیدترین و مفیدترین مطالب و اخبار گذاشته شود و در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین ببینید

عوارض خواب زیاد, ضررات خواب زیاد

ضررهای خواب زیاد

ضررهای خوابیدن زیاد – ضررهای خواب زیاد – مضرات خواب زیاد – مضرات پرخوابی – …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *